• $8,0589
  • €9,6937
  • 462.825
  • 1400.91
09 Mart 2021 Salı 10:18 | Son Güncelleme:

Konya'daki cinayette korkunç ayrıntılar ortaya çıktı: Ben onu günaha girmeden cennete gönderdim

Konya'daki cinayette korkunç ayrıntılar ortaya çıktı: Ben onu günaha girmeden cennete gönderdim

Konya'da dün 10 yaşındaki oğlu Hüseyin Kılınçer'in elleriyle boğarak öldüren cani baba İsmail Kılınçer'in ilk ifadesi ortaya çıktı. Kendisinin cehenneme gideceğini belirten baba, "Ben onu günaha girmeden cehenneme gönderdim" dedi. İşte haberimizin ayrıntıları...

Konya'da 10 yaşındaki oğlu Hüseyin Kılınçer'in elleriyle boğarak öldüren cani baba İsmail Kılınçer ifadesinde, "Ben çok günah işledim ve cehenneme gideceğim. Oğlumda büyüdükçe günaha girecekti ben onu günaha girmeden cennete gönderdim." dediği ortaya çıktı.

Sabah'ın haberine göre dün akşam saat 18.00 sıralarında merkez Karatay ilçesi Büyük Sinan Mahallesinde bulunan bir sitede meydana gelen olayda, 2 yıldır kapıcılık yaptığı öğrenilen İsmail Kılınçer, eşi Rabia Kılınçer'i (31) pazara gönderdikten sonra oğlu Hüseyin Kılınçer'i elleriyle boğarak öldürdü. Daha sonra polisi arayarak 'Oğlumu öldürdüm' diye ihbarda bulunan cani baba, polis ekiplerince gözaltına alındı.

'OĞLUNU CENNETE GİTSİN DİYE ÖLDÜRMÜŞ'

Cani babanın emniyette verdiği ilk ifadesi de ortaya çıktı. Kendisinin geçmişte çok günah işlediğini ve cehenneme gideceğini söylediği öğrenilen İbrahim Kılınçer'in, 'İşlediğim günahlar nedeniyle cehenneme gideceğim. İnsan ne kadar yaşarsa o kadar çok günaha giriyor. Ben de oğlumun büyüdükçe günaha girip benim gibi olmasını istemedim. Daha günahsızken onu cennete göndermek istedim' dediği öğrenildi.

'ÖLDÜRECEĞİNİ ANLATIP, ÖZÜR DİLEYİP, ÖPMÜŞ'

Oğlunu boğmadan önce karşısına oturtup kendisini öldüreceğini anlattığını da belirten İbrahim Kılınçer, 'Oğlumu karşıma oturtarak onu öldüreceğimi anlattım. Bana anlamamış gibi boş gözlerle baktı. Sonra oğlumdan özür dileyip, sarılıp, öptüm. O da neden özür dilediğimi anlamadı ve 'babacığım' bende özür dilerim dedi ve bana sarılıp, öptü. Daha sonra bacaklarımın arasına alıp ellerimle boğdum. Ellerimde can çekişti ama bir süre sonra can çekişmeleri kesildi. Cinayeti iki haftadır planlıyordum. Olaydan önce eşimi bilerek yalnız başına pazara gönderdim' diye konuştu.

Daha önce uyuşturucu madde kullandığı belirtilen İsmail Kılınçer'in bahis ve iddia oyunları oynayarak piyasaya yaklaşık 25 bin TL borcu olduğu da tespit edildi.

<p>Türk SİHA'ları Rusların kabusu oldu. Suriye, Libya ve Dağlık Karabağ'da Bayraktar TB2'lerin kulla

Rusların kabusu oldu: Türk SİHA'larını vurdular ama yalnızca animasyonda

Günün en çok paylaşılan fotoğrafları (19 Nisan 2021)

TSK'ya teslim edildi! 15 dakikada yüksek güvenlikli mobil askeri üs

Polisi görünce tuvalet kağıdını maske yaptı