• $9,262
  • €10,7921
  • 526.391
  • 1409.56
22 Mayıs 2021 Cumartesi 13:31 | Son Güncelleme:

"Kolu bana benziyor" dediği bebeği kaçırmaya çalıştı

"Kolu bana benziyor" dediği bebeği kaçırmaya çalıştı
DHA

Şişli'deki bir hastanede akılalmaz bir olay yaşandı. Faslı bir kadın 8 aylık bebeği, "Kolu bana benziyor." diyerek babaannesinin kucağından almaya çalıştı. Çıkarıldığı mahkemede serbest bırakılan kadına yönelik ise bebeğin babası bu işin peşini bırakmayacağını belirtti.

Şişli'de hastanede babaannesi ile röntgen sırası beklerken Faslı kadın tarafından kaçırılmak istenen 8 aylık Fercan bebeğin babası konuştu. Baba Emin E. "Ben şikayetçi oldum. Kadın mahkemede serbest bırakılmış. Ben bu işin peşini bırakmayacağım. Annem orada eğer uyanık olmasaydı çocuğu kaçırmış olacaktı." dedi.

DHA'da yer alan habere göre; olay, Şişli Prof. Dr. Cemil Taşçıoğlu Şehir Hastanesi çocuk bölümünde perşembe günü meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, annesi ve babaannesi sekiz aylık Fercan bebeği hastaneye doktor kontrolüne götürdü. Röntgen sırası bekledikleri sırada bebeğin annesi bilgi almak için içeri girdi.

Bu sırada babaannesi ile bekleyen Fercan bebeğin yanına Fas uyruklu S.K. yanaştı. Bebeğin kolundan tutan Faslı kadın "Bu çocuk benim" diyerek bağırmaya başladı. Çocuğu almak için uğraşan kadına babaanne engel oldu. Hastanede bağrışmaları duyan güvenlik görevlileri olaya müdahale etti.

KİMLİĞİ KONTROL ETTİ; GERÇEK ORTAYA ÇIKTI

Olay yerine gelen polis ekipleri çocuğun kimliğini kontrol edince gerçek ortaya çıktı. Fas uyruklu kadının 8 aylık bebeği kaçırmaya çalıştığı anlaşılınca S.K gözaltına alınarak polis merkezine götürüldü. Faslı S.K.'nın polisteki ifadesinde bebeğin kendi çocuğuna benzediği için almaya çalıştığını söylediği öğrenildi. S.K. çıkarıldığı mahkemece serbest bırakıldı.

"ŞİKAYETÇİ OLDUM PEŞİNİ BIRAKMAYACAĞIM"

Baba Emin E. "Perşembe günü annemi eşimi ve çocuğumu hastaneye bırakarak işe geldim. Kan alımı yapıldıktan sonra film çekmek için röntgen bölümüne gönderiyorlar. Eşim çocuğu anneme vererek röntgenin nerede çekildiğini öğrenmeye gidiyor. Koridordan hızla bir kadın geliyor. Annemin kucağındaki çocuğu sevmeye çalışıyor. Çocuk ağlayınca 'Çocuğu bana ver ben susturayım' diyor. Annem çocuğu vermeyince çocuğun kolunu tutuyor. 'Aa çocuğun kolu bana benziyor' diyor. Daha sonra kadın bağırmaya başlıyor. 'Çocuğumu kaçırıyorlar. Çocuk benim' diyor. Orada insanların tepkisini annemle eşimin üzerine çekmeye çalışıyor. İnsanlar orada annemle eşime tepki gösterip çocuğu almış olsaydı bugün çocuğum belki de kaçırılmış olacaktı." dedi

  • şişli
  • cemil taşçıoğlu şehir hastanesi
  • kaçırma
<p>Sosyal medyada viral olmuş haftanın en eğlenceli videolarını 'GÖRMELİSİN'!</p>

Saklambaç Ustası Bu Tarla Faresini 'Görmelisin'

Fenerbahçe, Trabzon'a ayak bastı

Günün en çok paylaşılan fotoğrafları (16 Ekim 2021)

Cumhurbaşkanı Erdoğan ile Angela Merkel ortak basın toplantısı düzenledi