• $7,4126
  • €9,0363
  • 441.833
  • 1542.45
08 Ocak 2021 Cuma 13:34 | Son Güncelleme:

KKTC'de korkunç olay! 3 kişilik aile cinnete mi kurban gitti?

KKTC'de korkunç olay! 3 kişilik aile cinnete mi kurban gitti"
DHA

KKTC'de aynı aileden 3 kişi evlerinde uğradıkları silahlı saldırı sonucu hayatını kaybetti. Öte yandan 14 yaşındaki çocuğun cinnet getirerek anne ve babasını öldürdüğü, ardından ise intihar ettiği yönünde bir iddia ortaya atıldı.

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nde (KKTC)14 yaşındaki bir çocuğun annesi ve babasını öldürerek, intihar ettiği iddia edildi. Söz konusu korkunç iddianın ardından, aile cinnete mi kurban gitti? sorusu kafaları karıştırdı.

DHA'da yer alan habere göre, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti güne aile vahşetle uyandı. Geçitkale'de aile arasında çıkan tartışma 3 ölümle sonuçlandı. İlk bulgulara göre, 14 yaşındaki Çınar Çobanoğlu’nun annesi Bengü Çobanoğlu ile emekli astsubay olan babası İbrahim Çobanoğlu’nu vurarak intihar ettiği iddia edildi.

Olayla ilgili olarak aile bireyinden Eralp Çobanoğlu’nun, Mağusa Polisi Müdürlüğü’nde sorgulandığı belirtildi. Cinayeti kimin işlediğiyle ilgili çok yönlü araştırma sürüyor.

Polis cinayetle ilgili yaptığı incelemelerde evin içerisinde 2 boş kovan bulduğu, olayda kullanılan tabancanın emare olarak alındığı ifade edildi. Olay yerine çok sayıda polis ekiplerinin sevk edildiği belirtildi.


Haberin Özeti

KKTC'de aynı aileden 3 kişi evlerinde uğradıkları silahlı saldırı sonucu hayatını kaybetti.

DETAY
• 14 yaşındaki çocuğun cinnet getirerek anne ve babasını öldürdüğü, ardından ise intihar ettiği yönünde bir iddia ortaya atıldı.
• Evin içinde iki boş kovan bulan ekiplerin çok yönlü araştırması sürüyor.
<p>CHP’nin yayın organı Halk TV’de program sunan Özlem Gürses MHP lideri Devlet Bahçeli&

Sağlık Bakanlığından Halk TV sunucusu Özlem Gürses'e yalanlama: Öyle bir personelimiz yok

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Jason Statham Antalya'da kurşun geçirmez camlı villada kalıyor

Kurşun kalemlerin ucunda sanat