• $7,4793
  • €9,0738
  • 442.913
  • 1565.01
04 Ocak 2021 Pazartesi 16:51 | Son Güncelleme:

Kaza sonrası hafızasını kaybetti... Asli kusurlu sürücü serbest

Kaza sonrası hafızasını kaybetti... Asli kusurlu sürücü serbest
DHA

Sürücüsünün makas atarak çarptığı kadın, kaza sonrası hafızasını kaybederek çocuklarını bile tanıyamaz hale gelmişti. Kadının yakınları, asli kusurlu bulunan sürücünün serbest bırakılmasına tepki göstererek, "İnsan hayatı bu kadar ucuz olmamalı." dedi.

Bakırköy İncirli Caddesi'nde aşırı hızlı giderken bir araca makas attıktan sonra yaya geçidinde yürüyen kadına çarpan sürücünün serbest bırakılmasına yakınları tepki gösterdi. 

DHA'da yer alan habere göre; kaza, geçen 16 Ağustos'ta İncirli Caddesi'ndeki yaya geçidinde meydana geldi. İsmiye Aral, yolun karşı tarafına geçmek isterken, hızla gelen bir başka otomobili makas atarak sollayan sürücünün yönetimindeki otomobilin çarpması ile neye uğradığını şaşırdı. Ağır yaralanan kadın hastaneye kaldırıldı.

"İNSAN HAYATI BU KADAR UCUZ OLMAMALI"

3 ay süreyle yoğun bakımda kalan kadın sağlık durumunun düzelmeye başlaması üzerine normal odaya alındı, ancak hafızasının yerinde olmadığı görüldü.

Annesinin yanından aylardan bu yana ayrılmayan çocuklarından Şanser Aral, bilirkişi raporunda sürücü Bilal Hıdır A.'nın asli kusurlu görünmesine ve ortada kamera görüntüleri bulunmasına rağmen sürücü Bilal Hıdır A'nın kazadan hemen sonra serbest bırakılmasını kabul edemediklerini söyledi. Aral, "İnsan hayatı bu kadar ucuz olmamalı." ifadelerini kullandı.

<p>Sağlık çalışanları ile ilgili önemli bir gelişme yaşandı. Sağlık Bakanlığı tarafından koronavirüs

Kısıtlamalar esnetilecek mi?

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Hayvanat bahçesideki hayvanlar karın keyfini çıkarıyor

Engelli ve yaşlılara aşı uygulanmaya başladı