• $7,4014
  • €8,9691
  • 438.554
  • 1491.46
09 Ocak 2021 Cumartesi 11:40 | Son Güncelleme:

Kavgada bıçaklandığını tıraş olurken fark etti

Kavgada bıçaklandığını tıraş olurken fark etti
DHA

İstanbul'da kavgaya karışan 2 kişi, sonrasında berbere gitti. Kavga esnasında bıçaklandığını anlamayan şahıs, tıraş olurken sırtında sıcaklık hissetmesi üzerine olayın farkına vardı.

Avcılar'da çıkan kavgada bıçaklanan iki kişi berbere gitti. Bıçaklananlardan biri yaralı olduğunun farkına sırtında sıcaklık hissetmesiyle vardı. Yaralılar berbere çağrılan ambulansla hastaneye götürüldü.

DHA'da yer alan habere göre, bir berber dükkanında yaralı olduğu ihbarı üzerine Avcılar Emniyet Müdürlüğü ve 112 ekipleri harekete geçti. Sevk edilen ekipler Recep Halil K.'nın sırtından, yanındaki Tahir K.'nin ise, sol elinden bıçakla yaralı olduğunu tespit etti.

İki yaralı, ambulanslarla Avcılar Murat Kölük Devlet Hastanesi'ne kaldırılırken, polise yakındaki bir yerde 5 kişi ile tartışarak kavga ettiklerini anlattılar. Polis, bu kişileri tespit ederek yakalamak için çalışma başlattı.

"SIRTIMDA SICAKLIK HİSSETTİM" DEDİ

Berber Hasan Bozkurt, daha önceden tanımadığı iki kişinin tıraş olmak üzere işyerine geldiğini anlattı. Bozkurt, "Gelen iki arkadaştan biri 'Sırtımda sıcaklık hissettim' deyince arkadaşımız üzerindeki elbiseyi sıyırarak kontrol etti. Sırtında kan vardı. İnsanlık görevimizi yaparak ambulansı aradık. Bir yaralama vardı. O arada polis geldi. Ne olduğuna dair hiçbir bilgimiz yok." dedi.

<p>24 TV Ankara Temsilcisi Melik Yiğitel, Ankara'nın gündemini ve siyasette yaşanan son gelişmeleri

Restoran ve kafelerde son durum ne?

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Klozeti açınca dev yılanla göz göze geldi! İşte o korku dolu anlar...

Günün en çok paylaşılan fotoğrafları (27 Ocak 2021)