• $7,9801
  • €9,4556
  • 487.186
  • 1190.63
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54
27 Şubat 2020 Perşembe 15:41 | Son Güncelleme:

Kapkaç yapan kuaförün oğlu tutuklandı! Annesi gözyaşlarına boğuldu...

Kapkaç yapan kuaförün oğlu tutuklandı! Annesi gözyaşlarına boğuldu...

Denizli'de yüzde 60 bedensel engelli Ali Ali Küçük'ü takip edip, çantasını kapkaç yöntemiyle çalan kuaför Kadir Yasin Avcu (24) tutuklandı. Oğlunu elleri kelepçeli olarak gören anne Halime Avcu ise "Çocuğumu görmek istiyorum. Ben anneyim, o bir şey yapmadı." diyerek gözyaşlarına boğuldu.

Denizli'nin Pamukkale ilçesinde, yüzde 60 bedensel engelli Ali Küçük'ü takip edip, çantasını kapkaç yöntemiyle çaldığı öne sürülen kuaför Kadir Yasin Avcu (24) gözaltına alındı. Adliyeye sevk edilen Avcu, çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.

Olay, 22 Şubat'ta, Denizli'nin Pamukkale ilçesi Sümer Mahallesi'ndeki Üçgen kavşağı yakınlarında meydana geldi.

Yürüyerek, evine gitmeye çalışan, yüzde 60 bedensel engelli Ali Küçük'ün yanına yaklaşan kişi, çantasını kapkaç yöntemiyle çalıp, kayıplara karıştı. Olay sırasında çantasını vermemek için direnirken, dengesini kaybederek, düşen Küçük, hafif yaralandı.

Küçük'ün durumu bildirmesiyle harekete geçen polis, bölgedeki iş yerlerinin güvenlik kamerası kayıtlarını incelemeye aldı. Görüntülerden kapkaç yapan kişinin, kuaför Kadir Yasin Avcu olduğu tespit edildi.

Polis, 25 Şubat'ta Avcu'yu evinde yakalayıp, gözaltına aldı. Suçunu itiraf eden Avcu, işlemleri sonrası adliyeye sevk edildi. Bu sırada oğlunu elleri kelepçeli olarak gören Halime Avcu, "Çocuğumu görmek istiyorum. Ben anneyim, o bir şey yapmadı" diyerek, gözyaşı döktü.

Kadir Yasin Avcu, çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.

(DHA)

<p>İstanbul'da birçok noktada yoğun sisten dolayı trafikte görüş mesafesi düşünce sürücüler zor anla

İstanbul'da yoğun sis: Sürücüler zor anlar yaşadı

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

İstanbul'daki sis havadan görüntülendi