• $7,299
  • €8,7961
  • 401.821
  • 1527.45
24 Ocak 2021 Pazar 13:45 | Son Güncelleme:

Kaldığı oteli savaş alanına çevirdi, gelen polise tekme attı: Kadın turist ortalığı birbirine kattı

Kaldığı oteli savaş alanına çevirdi, gelen polise tekme attı: Kadın turist ortalığı birbirine kattı
DHA

Beyoğlu'nda kaldığı otelde erkek arkadaşıyla kavga eden Fas uyruklu kadın ortalığı savaş alanına çevirdi. Polise tekme atan kadın, polis merkezine götürüldü.

İstanbul Beyoğlu'nda kaldığı otelde erkek arkadaşıyla kavga eden kadın ortalığı birbirine kattı.  Olay yerine gelen polis ekipleri Fas uyruklu kadını sakinleştiremeyince kadın polis merkezine götürüldü. 

DHA'nın haberine göre oteller bölgesinde sabah saat 07.00 sıralarında erkek arkadaşı ile birlikte otele yerleşen Fas uyruklu kadın, kısa zaman sonra arkadaşı ile tartışmaya başladı. Giderek büyüyen tartışmada kadın turist, otel odasındaki tüm eşyaları kırıp döktü.

Otel çalışanları olaya müdahale etse de kadının saldırgan durumundan dolayı başarılı olamadı. Diğer müşteriler ve otel yönetimin şikayeti üzerine olay yerine polis ekibi sevk edildi.

Şikayet üzerine gelen polis, kadını ifadesi için polis merkezine götürmek istedi. Bir polisi itip tekme atan kadın, bir türlü sakinleştirilemeyince polis ekibi zor anlar yaşadı. Güçlükle araca bindirilen kadın polis merkezine götürüldü.

Otel sahibinin arkadaşı Razzok Kıyı, "Otele bu sabah yerleştiler 1-2 saat sonra olay çıkardılar. Kadın, arkadaşıyla problem yaşamış, odadaki televizyon masa ve yatak odasını dahi kırmış. Polis geldi, kadın polise vurdu ve itti. Hap mı içmiş ne yapmış bilmiyoruz. Bütün oteli ayağa kaldırdı. Müşteriler rahatsız oldu, aileler var burada. Polis onları alıp karakola götürdü" diye konuştu.

<p>Türkiye, adı sonradan 'post-modern darbe' olarak konulan müdahaleyle 24 yıl önce tanıştı. Peki, b

28 Şubat bitti mi? 28 Şubat'ın dinamikleri neler?

Niğde'de kaçak kazı yapan 4 kişi suçüstü yakalandı

Akkuyu Santrali'nde ikinci ünitenin konsol kirişinin kurulumu tamamlandı

Adıyaman'da ''Gastropod'' nesline ait hayvan fosili bulundu