• $7,8241
  • €9,4662
  • 455.345
  • 1325.29
28 Nisan 2020 Salı 09:16 | Son Güncelleme:

İtalya'da bir banka yerel üreticilere verdiği düşük faizli kredi karşılığında hangisini kasalarda ipotek olarak saklamaktadır? İşte cevabı..

İtalya'da bir banka yerel üreticilere verdiği düşük faizli kredi karşılığında hangisini kasalarda ipotek olarak saklamaktadır" İşte cevabı..

"İtalya'da bir banka yerel üreticilere verdiği düşük faizli kredi karşılığında hangisini kasalarda ipotek olarak saklamaktadır?" sorusunun cevabı araştırılıyor. Yayın hayatına uzun yıllardır başarılı bir şekilde devam eden Kim Milyoner Olmak İster birbirinden zor sorularla izleyici karşısına çıkıyor. Kenan İmirzalıoğlu'nun sunuculuğunu üstlendiği yarışmanın soruları ise arama motorunda izleyiciler tarafından araştırılıyor. İşte o sorulardan bir tanesi…

"İtalya'da bir banka yerel üreticilere verdiği düşük faizli kredi karşılığında hangisini kasalarda ipotek olarak saklamaktadır?" sorusunun yanıtı merak ediliyor. Atv’nin başarılı yarışma programı Kim Milyoner Olmak İster Kenan İmirzalıoğlu’nun sunumuyla pazartesi ve cumartesi akşamları izleyiciyle buluşuyor. Yarışmada çıkan soruların cevapları ise ekran başındaki izleyiciler tarafından merak edip araştırılıyor. İşte 27 Nisan Pazartesi günü çıkan sorulardan bir tanesi...

İTALYA'DA BİR BANKA YEREL ÜRETİCİLERE VERDİĞİ DÜŞÜK FAİZLİ KREDİ KARŞILIĞINDA HANGİSİNİ KASALARDA İPOTEK OLARAK SAKLAMAKTADIR?

A: Parmesan peyniri

B: Riviera zeytinyağı

C: Trüf mantarı

D: Hamur mayası

Doğru cevap: A Parmesan peyniri

<p>TSK'ya hakaret eden CHP Milletvekili Ali Mahir Başarır'a sert sözlerle yüklenen Başkan Erdoğan dü

'Darbe yapmayan ordu, CHP için 'satılmış ordu'dur'

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Yılın Fotoğrafları oylaması başladı

Belirtilerine göre kanser türleri