• $8,5596
  • €10,1099
  • 494.403
  • 1349.11
22 Temmuz 2021 Perşembe 16:43 | Son Güncelleme:

Kurbanlık hayvan kafaları yol kenarına atıldı

Kurbanlık hayvan kafaları yol kenarına atıldı
DHA

İstanbul Arnavutköy'de kurbanlık olarak kesilen hayvanların kafaları yol kenarına atıldı. Sıcak havanın da etkisiyle etrafa kötü koku yayan ve çevredekiler tarafından tepkiyle karşılanan hayvan kafalarının, kepçe yardımıyla bölgeye getirildiği iddia edildi.

Arnavutköy'de Kurban Bayramı'nda kesilen büyükbaş hayvanların kafalarının yola atılması mahalle sakinlerini isyan ettirdi.

DHA'da yer alan habere göre, Arnavutköy Taşoluk Caddesi'ne büyükbaş hayvanların kafaları yola atıldı. İddiaya göre, Kurban Bayramı'nın ikinci gününde bir kepçe yardımıyla onlarca büyükbaş hayvan kafası caddeye döküldü.

Büyükbaş hayvanın kesilmiş kafasını görenler duruma tepki gösterirken, yine çok sayıda hayvan kafası da aynı cadde üzerindeki çöp konteynerine atıldı. Sıcak havanın da etkisiyle etrafa kötü kokular yayılmasına sebep olan hayvan kafalarının bir kepçe ile getirilerek yola döküldüğü iddia edildi.

Mahalle sakinlerinden İsmail Alagöz, eşiyle yürüyüşe çıktığı sırada cadde üzerinde çok sayıda kurbanlık hayvan kafasının gelişigüzel atıldığını gördüğünü söyledi.

Yoldan çocukların geçerken gördükleri manzara karşısında korktuklarını da söyleyen mahalle sakinleri, bu görüntüye sebep olanların cezalandırılmasını istediler.

<p>Azerbaycan Savunma Bakanlığınca, sınırın Kelbecer bölgesindeki Azerbaycan mevzilerinin Ermenistan

Ermenistan gerilimi tırmandırıyor

Arslantepe Höyüğü UNESCO Dünya Miras Listesi'nde

Bayramda nüfusunun 20 katı ziyaretçiyi ağırladı

TBMM Başkanı Şentop, Pakistan Milli Meclisi Başkanı ile Azerbaycan'a gitti