• $7,7055
  • €8,986
  • 459.701
  • 1101.06
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54
06 Mart 2020 Cuma 10:56 | Son Güncelleme:

İstanbul'da film gibi soygun

İstanbul'da film gibi soygun
DHA

Olay dün akşam saat 19.30 sıralarında Ziya Gökalp Mahallesi Olimpiyat Stadı Yolu'nda meydana geldi. İddiaya göre, içinde 3 çalışanın bulunduğu elektronik eşya yüklü kargo firmasına ait kamyona Atatürk Olimpiyat Stadı'nın önüne geldiği anda plakası alınamayan bir araç çarptı.

Çarpmanın ardından araçta bulunan yüzü maskeli ve silahlı 6 şüpheli, kamyonun önünü kesti. 6 şüpheli, 3 çalışanı etkisiz hale getirerek kamyondan indirdi.

Şüpheliler, çalışanları kendi araçlarına bindirirken içlerinden biri ise kamyonun direksiyonuna geçerek olay yerinden uzaklaştı. Şüpheliler, takip edilmemek için ise kamyonda bulunan GPS cihazını söktü.

CİHAZLARI ÇALDILAR

Kamyonu Abdullah Paşa Caddesi üzerinde bir sokağa götüren soyguncular, kamyonun kasasında bulunan yüklü miktardaki cep telefonu, tablet ve bilgisayarı kendi araçlarına taşıdı.

Firmanın 3 çalışanını da sokakta bırakan 6 şüpheli olay yerinden kaçarken serbest kalan çalışanlar durumu polise bildirdi.

Olay yerine gelen polis ekipleri, kamyonun bulunduğu alanı emniyet şeridi içine alarak delil araştırması yaptı.

Yapılan incelemenin ardından kamyon firma yetkililerine teslim edildi. Polis, soyguncuların yakalanması için çalışma başlattı. 

<p>Editör:</p><p><a href='#0'>ayse.tunali@turkmedya.com.tr</a></p><p><a href='#0'>tuna.tunca@

Bir Dakikada Spor

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Belarus Cumhurbaşkanı Aleksandr Lukaşenko yemin ederek görevine başladı

Günün en çok paylaşılan fotoğrafları