• $7,3591
  • €8,936
  • 439.01
  • 1498.32
25 Aralık 2020 Cuma 15:47 | Son Güncelleme:

İstanbul göbeğinde akılalmaz olay! 4 Çinli gözaltına alındı

İstanbul göbeğinde akılalmaz olay! 4 Çinli gözaltına alındı

Şişli'de akıllara veren bir olay yaşandı. Birlikte ticaret yaptıkları eski ortaklarını kaçıran 4 Çinli gözaltına alındı.

İstanbul Şişli'de, birlikte ticaret yaptıkları eski ortaklarını kaçıran 4 Çinli gözaltına alındı. Polis tarafından kurtarılan H.W. ise kendisini kaçıranlarla daha önceden maske üretimi ile ilgili iş yaptıklarını, son işlerinde firmanın sadece kendisiyle çalışmak istemesi nedeniyle kaçırıldığını iddia etti. Kaçırılma anları kameraya yansıdı.

DHA'nın haberine göre, Fulya Ortaklar Caddesi'nde dün 14.00 sıralarında yaşanılan olayda, Çinli iş insanı H.W., bir hukuk bürosundan çıktığı sırada önünü kesen 3 kişi tarafından zorla bir araca bindirilerek kaçırıldı.

Kaçırılma ihbarı üzerine harekete geçen Şişli İlçe Emniyet Müdürlüğü Asayiş Büro Amirliği ekipleri, güvenlik kamerasından plakası tespit edilen Y.Y.'ye ait aracı Plaka Takip Sistemi (PTS) ile takibe aldı.

Kaçırılan iş insanının Avcılar'da tutulduğunu belirleyen polis, tespit edilen adrese baskın yaptı. H.W.'yi kurtaran polis, kaçırılmaya karışan Y.Y., F.Y., J.Y. ve L.M.'yi gözaltına aldı.

Adreste yapılan incelemelerde H.W.'ye imzalatılan 19.750 dolar değerinde senet bulundu. H.W.'yi kaçırarak zorla tutan kişilerin, kendilerine borcu olduğu için alıkoyduklarını iddia ettiği öğrenildi.

Polis tarafından kurtarılan H.W. ise kendisini kaçıranlarla daha önceden maske üretimi ile ilgili iş yaptıklarını, son işlerinde firmanın sadece kendisiyle çalışmak istemesi nedeniyle kaçırıldığını iddia etti.

Eski ortaklarını kaçıran 4 kişi, polisteki işlemlerinin ardından adliyeye çıkarıldı.


Haberin Özeti

İstanbul Şişli'de birlikte ticaret yaptıkları eski ortaklarını kaçıran 4 Çinli gözaltına alındı.

DETAY
• Avcılar'daki bir adrese operasyon düzenleyen güvenlik güçleri, yapılan incelemelerde H.W.'ye imzalatılan 19.750 dolar değerinde senet buldu.
• H.W.'yi kaçırarak zorla tutan kişilerin, kendilerine borcu olduğu için alıkoyduklarını iddia ettiği öğrenildi.
• Polis tarafından kurtarılan H.W., kendisini kaçıranlarla daha önceden maske üretimi ile ilgili iş yaptıklarını, son işlerinde firmanın sadece kendisiyle çalışmak istemesi nedeniyle kaçırıldığını iddia etti.
<h3>Akşam Gazetesi Spor Editörü Şafak Gözmen maçı, AKŞAM TV izleyenleri için yorumladı.</h3>

Başakşehir-Trabzonspor maç yorumu

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Hayranı gibi yaklaştı önce imzasını aldı, sonra canını!

Günün en çok paylaşılan fotoğrafları