• $7,9761
  • €9,445
  • 490.072
  • 1199.14
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54
23 Temmuz 2020 Perşembe 09:46 | Son Güncelleme:

İş İnsanı Fatih Çelik: Dünya yıldızlarını getirmeyi planlıyoruz

İş İnsanı Fatih Çelik: Dünya yıldızlarını getirmeyi planlıyoruz

Pandemi süreci ile beraber sekteye uğrayan toplumsal ve ekonomik hayat, tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de belli başlı problemler yarattı. Birçok sektör corona virüsü salgının yarattığı problemlerden etkilenmektedir ancak en çok etkilenen sektörlerden birisi de turizm sektörü oldu . Bütün bunlara rağmen iş insanı Fatih Çelik, bu süreçte istihdam ve ekonomik kalkınma yaratma adına yatırımlarına hız kesmeden devam edeceğini belirtti.

Pandemi sürecinin yarattığı bütün olumsuzluklara rağmen faaliyetlerini ve projelerini arttıracağını vurgulayarak bu süreçte diğer iş insanlarının da aynı özveri ile çalışarak yatırımlarına devam etmeleri gerektiğini belirten iş insanı Fatih Çelik. Akyaka’da doğal yaşam villaları projesinin hız kesmeden ilerlediğini ve pandemi koşullarına uygun yeni bir yaşam alanı tahsis etmenin çalışmalarına başlandığı duyuruldu.

50 adet ultra lüks villa projesini hayata geçirmek için kararlılıkla sürdürdüklerini belirten Çelik, tesisin 2021 yılında misafir kabul etmeye başlayacağı aktardı.

DÜNYA YILDIZLARINI GETİRMEYİ PLANLIYOR

Buna ek olarak proje kapsamında, pandemi koşullarının getirdiği yeni kurallara uygun olarak Muğla Akyaka'da konser vermek üzere Jennifer Lopez, Shakira gibi dünyaca ünlü şarkıcılarla görüşüldüğü ve yakın zamanda bomba bir yıldızla konser verileceği açıklandı.

<p>Editör:</p><p><a href='#0' >ayse.tunali@turkmedya.com.tr</a></p><p>Markar Esayan son yo

22 Ekim 2020 Güncel Haberler

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

1795 yılından beri kazılan çukurun sırrı ne?

Yurda kaçak sokulan hayvanlar Gaziantep'te korumaya alındı