• $7,293
  • €8,7994
  • 404.441
  • 1527.45
16 Şubat 2021 Salı 09:34 | Son Güncelleme:

Minik İkranur'un halasından sosyal medyada "pes" dedirten paylaşım

Minik İkranur'un halasından sosyal medyada "pes" dedirten paylaşım

Giresun'da amcası 14 yaşındaki S.T tarafından öldürüldüğü ortaya çıkan İkranur Tirsi'nin tutuklanan halasının da sosyal medyada "pes" dedirten paylaşımları ortaya çıktı.

İkranur Tirsi'nin cinayet soruşturmasıyla ilgili katil S.T. nöbetçi savcılıktaki ifadesinin ardından cinayet suçundan, hala Ayşe Tirsi de 'yardım yataklık ve delilleri karartmaktan' tutuklandı. Hala Tirsi'nin İkranur'un ölümünden sonra sosyal medyadaki paylaşımları ortaya çıktı.

"ŞIMARIKTI BOĞDUM" DEDİ!

Sabah'ın haberine göre S.T. nöbetçi savcılıktaki ifadesinin ardından cinayet suçundan, hala Ayşe Tirsi de 'yardım yataklık ve delilleri karartmaktan' tutuklandı. S.T. ifadesinde "Harman alanındaydık. İkranur biraz şımarıktı. Olay günü sağımı solumu çekiştirdi, koluma vurdu. Tokat attım yere düştü. Ağlamaya ve bağırmaya başladı. Susturmak için ağzını kapattım. Nefessiz kalınca öldü. Ablamla dereye attık" dediği öğrenildi.

BİR ŞEY YAPMAMIŞ GİBİ DAVRANDI! ŞOKE EDEN PAYLAŞIM!

Tutuklanan Ayşe Tirsi'nin sosyal medyadaki paylaşımlarda "...İkram seni çok özledik sensiz yeni yılın hiçbir önemi yok. Ha 2020 ha 2021 ne fark eder sen olmadıktan sonra ama yine de yeni yılımız kutlu olsun meleğim seni çok özledim, seni çok seviyoruz İkranur'um" ve "Benim kuzum yerinde rahat yatamıyor, katili çıkmadı diye... Neredeyse 5 ay oldu, hiçbir şey yok ortada. İlla bir çocuk daha mı ölsün, böyle katillerin yakalanması için. İnşallah sana bunu yapan yakalanır sen rahat uyursun biz de rahatlarız" ifadeleri dikkat çekti.

Giresun Cumhuriyet Başsavcılığı Bulancak ilçesinde 27 Haziran tarihinde İkranur Tirsi'nin kaybolduktan 3 gün sonra Bostanlı Deresinde ölü olarak bulunması sonrasında yürütülen soruşturma ile ilgili açıklama yaptı.

BAŞSAVCILIK AÇIKLAMA YAPTI!

Yapılan yazılı açıklamada "Bulancak Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından yapılan soruşturma kapsamında bazı aile bireylerinin çelişkili ifadelerde bulunması üzerine elde edilen deliller ve Adli Tıp Kurumu raporu ışığında 7 kişi gözaltına alınmıştır. Yapılan sorgulamada İ.T'nin amcası olan suça sürüklenen çocuk S.T'nin, İ.T.'nin ağzını ve burnunu kapatarak nefessiz kalmasına neden olması sonucu ölümüne sebebiyet verdiği tespit edilmiştir.

Ayrıca suça sürüklenen çocuk S.T.'nin ablası şüpheli A.Ç. ile birlikte İ.T.'nin cesedini dere yatağına bıraktıkları anlaşılmıştır. Konuyla ilgili Bulancak Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından suça sürüklenen çocuk S.T hakkında 'Kasten Öldürme suçundan, şüpheli A.Ç hakkında 'Suç Delillerini Yok Etme, Değiştirme veya Gizleme' suçlarından tutuklanmaları talep edilmiş, Bulancak Sulh Ceza Hakimliği de suça sürüklenen çocuk ve şüphelinin tutuklanmasına karar vermiştir.

Bulancak Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından soruşturma titizlikle sürdürülmektedir" denildi.


Haberin Özeti

Giresun'da 14 yaşındaki amcası S.T tarafından öldürüldüğü ortaya çıkan İkranur Tirsi'nin tutuklanan halası Ayşe Tirsi'nin sosyal medyada "pes" dedirten paylaşımları ortaya çıktı.

DETAY
• İkranur Tirsi cinayetinde "yardım ve yataklık" ile "delilleri karartmak" suçlarından tutuklanan Ayşe Tirsi, paylaşımında şu ifadeleri kullandı:
• "İkram seni çok özledik sensiz yeni yılın hiçbir önemi yok. Ha 2020 ha 2021 ne fark eder sen olmadıktan sonra ama yine de yeni yılımız kutlu olsun meleğim seni çok özledim, seni çok seviyoruz İkranur'um."
• "Benim kuzum yerinde rahat yatamıyor, katili çıkmadı diye... Neredeyse 5 ay oldu, hiçbir şey yok ortada. İlla bir çocuk daha mı ölsün böyle katillerin yakalanması için. İnşallah sana bunu yapan yakalanır, sen rahat uyursun, biz de rahatlarız."
<p>Türkiye ekonomisi koronavirüs salgınıyla mücadeleyle geçirdiği 2020 yılını yüzde 1,8'lik büyüme r

Kademeli normalleşmede kafe ve restoranlara gelebilecek yeni teşvikler neler?

Niğde'de kaçak kazı yapan 4 kişi suçüstü yakalandı

Akkuyu Santrali'nde ikinci ünitenin konsol kirişinin kurulumu tamamlandı

Adıyaman'da ''Gastropod'' nesline ait hayvan fosili bulundu