• $8,658
  • €10,1795
  • 488.028
  • 1419.43
24 Temmuz 2021 Cumartesi 10:56 | Son Güncelleme:

Yolcuların İETT otobüsünü ittiği anlar saniye saniye kamerada

Yolcuların İETT otobüsünü ittiği anlar saniye saniye kamerada
DHA

Sarıyer'de arızalanan İETT otobüsünün yardımına yolcular yetişti. Yolcuların, otobüsü iterek rampadan çıkardığı o anlar ise cep telefonu kamerasına saniye saniye yansıdı. İBB AK Parti Grup Başkanvekili Mehmet Tevfik Göksu konuya ilişkin sosyal medya hesabından tepki gösterdi. Göksu, o anları "Geçmiş olsun İstanbul" notuyla paylaştı.

Sarıyer'de yolda arıza yapan İETT otobüsünün yolcular tarafından itilerek rampadan çıkarıldığı anlar bir vatandaş tarafından cep telefonu ile kaydedildi.

DHA'da yer alan habere göre; olay dün öğle saatlerinde Maden Mahallesi, Eski Zekeriyaköy Caddesi üzerinde meydana geldi. İçindeki yolcularla birlikte Zekeriyaköy'e doğru seyir halindeki İETT otobüsü rampaya gelince aniden arıza yaptı.

Motoru çalışmaya devam ettiği halde rampadan çıkamayan otobüs için yolcular harekete geçti. Otobüsten inen yolcular hep birlikte İETT otobüsünü iterek rampadan çıkardı.

O anlar bir vatandaş tarafından cep telefonu kamerası ile kaydedildi.

"GEÇMİŞ OLSUN İSTANBUL"

İBB AK Parti Grup Başkanvekili Mehmet Tevfik Göksu konuya ilişkin sosyal medya hesabından tepki gösterdi. Göksu, o anları "Geçmiş olsun İstanbul" notuyla paylaştı.

<p>Sosyal medyada en çok paylaşılan haftanın viral olmuş videoları 'GÖRMELİSİN'de sizlerle!</p>

Görmelisin

Dünya Etnospor Konfederasyonu Başkanı Bilal Erdoğan, geleneksel sporlar tesisinin açılışını yaptı

Galatasaray Kulübünde yeni kurulan kadın futbol takımı tanıtıldı

Bingöl'de 284 kilo 200 gram esrar ele geçirildi