• $8,0712
  • €9,7013
  • 450.362
  • 1409.19
12 Aralık 2020 Cumartesi 17:58 | Son Güncelleme:

İbrahim Çolak kimdir, intihar mı etti? İbrahim Çolak kaç yaşında nereli?

İbrahim Çolak kimdir, intihar mı etti" İbrahim Çolak kaç yaşında nereli"

İbrahim Çolak son günlerde adı taciz iddiaları ile gündemdeydi. Bir yayınevi sahibi olan ve yazarlık yapan İbrahim Çolak, Ankara Pursaklar'daki evinde ölü bulundu. Doğalgaz borusuna asarak intihar ettiği düşünülen İbrahim Çolak Peki İbrahim Çolak kimdir, kaç yaşında nereli?

İbrahim Çolak ile ilgili son dakika haberleri Türkiye'de günlerdir, yakından takip ediyor. Bir süredir ismi taciz iddiaları ile anılan İbrahim Çolak intihar ettiği ortaya çıktı. İbrahim Çolak, Twitter hesabından yaptığı bir paylaşımda intihar edeceği mesajı vermişti. Çolak'ın Ankara Pursaklar'daki evinde kendini doğalgaz borusuna asarak intihar ettiği ve bununla ilgili sosyal medya üzerinden mesajlarlar yayınladığı ortaya çıktı.

İBRAHİM ÇOLAK İNTİHAR MI ETTİ?

Çolak paylaşımında, "Kendimi böyle bir sona hazırlamamıştım. İyi bir insan olmaktı dileğim, başaramadım. Saatlerce, günlerce yazabilirim ancak bu hiçbir şeyi geri getirmez. Ben, şu saatten sonra eşimin, evlatlarımın, dostlarımın yüzüne bakamam. Kimse tamamıyla suçlu değildir lakin başkalarına söylediğim, 'kendimize yakışanı yapalım' düsturunu kendim için tutamamış olmama gerçek bir pişmanlığım var. Beni seven, beni gözeten tüm dostlarıma, hassaten kahrımı çeken eşime ve evlatlarıma hayırla kalın diyorum" ifadelerini kullanmıştı.

İBRAHİM ÇOLAK KİMDİR?

İbrahim Çolak, 1969 yılında Trabzon'da dünyaya geldi. 1999 depreminde iki yıl kadar İstanbul'da yaşadı. 2003 yılından bu yana Ankara'da olan İbrahim Çolak, 9 kardeşli bir aileye mensuptur. Uzun bir süre amatör futbol oynamış ve atletizim yapmış olan yazar evli ve üç çocuk babasıdır.

<p>Libya Başbakanı Dibeybe, 5 başbakan yardımcısı ve 14 bakanı ile Türkiye'ye geldi. Abdulhamid Dibe

Libya'nın kritik ziyareti dünyada nasıl yankı buldu?

Eski başbakanlardan Yıldırım Akbulut hayatını kaybetti

Erzurum'un asırlık camilerinde Kovid-19 nedeniyle ramazan buruk geçiyor

Bakan Çavuşoğlu, NATO Konseyi Toplantısı'na katılmak üzere Brüksel'e geldi