• $7,8675
  • €9,2985
  • 482.941
  • 1210.41
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54
25 Haziran 2020 Perşembe 14:10 | Son Güncelleme:

Hijyen Kod uygulaması işletmelere aldıkları hijyen önlemlerini müşterilere kanıtlama olanağı sunuyor

Hijyen Kod uygulaması işletmelere aldıkları hijyen önlemlerini müşterilere kanıtlama olanağı sunuyor

Sadece düzenli olarak dezenfeksiyon işlemlerini yaptıran işletmelerin üye olabildiği Hijyen Kod platformu; işletmelerin aldıkları önlemleri müşterilerine ispat edebilme olanağını veriyor.

Her bir işletmeye özel olarak oluşturulan Hijyen Kod, bildiğimiz QR kod mantığıyla çalışıyor. İşletmenin yaptırdığı dezenfeksiyon işleminin ve aldığı önlemlerin gösterildiği bir video çekiliyor ve işletmeye özel olarak oluşturulan sayfaya yükleniyor. Bu video sayesinde, müşteriler kodu okutarak alınan önlemleri görüyor, aklında soru işareti kalmıyor, içi rahat ediyor.

HİJYEN KOD MENÜ HİZMETİNİ İŞLETMELERE ÜCRETSİZ OLARAK SUNUYOR

Ayrıca restoran, kafe, otel gibi işletmelerde aynı kodu okuttuğunuzda menüyü de görebiliyorsunuz. Üstelik Hijyen Kod bu menü hizmetini işletmelere ücretsiz olarak sunuyor.

Hijyen Kod; pandemi sürecinden sonra ciddi şekilde müşteri kaybeden işletmelerin müşterilerini geri kazanması için oldukça önemli rol üstlenecek bu hizmeti oldukça uygun rakamlarla sunuyor. Dezenfeksiyon hizmetini de sunan Hijyen Kod’un hem dezenfeksiyon dahil hem de hariç paketleri bulunuyor.

Tabi dezenfeksiyon hariç paketi de seçseniz, dezenfeksiyon işlemini yetkili bir firmaya yaptırmak zorundasın. Ve düzenli olarak yaptırdığınız bu dezenfeksiyon işlemlerinin kanıtı olan en az 3 adet fotoğrafı Hijyen Kod’a mail veya mesaj yoluyla ulaştırmanız gerekiyor. İlk dezenfeksiyon işlemi sırasında ise Hijyen Kod’un profesyonellerden oluşan çekim ekibi geliyor ve işletmeye özel olarak hazırlanan videoyu çekiyor.

Böylece Hijyen Kod; hem işletmenin düzenli olarak dezenfeksiyon yaptırdığından emin oluyor hem de müşterilerin kodu okuttuğunda tarihleri ve fotoğraflarıyla birlikte bu işlemleri görmesini sağlıyor.

<p>Editör:</p><p><a href='#0'>ayse.tunali@turkmedya.com.tr</a></p><p>Başkan Erdoğan'dan Ma

20 Ekim 2020 Güncel Haberler

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

1300 yıllık anıt ağacın zeytinleri hasat edildi

Dünyaca ünlü şarkıcı Halsey saçlarını kazıttı