• $7,4627
  • €9,024
  • 437.81
  • 1524.49
19 Temmuz 2020 Pazar 02:48 | Son Güncelleme:

Hem çocuklu hem konforlu tatil rotaları

Hem çocuklu hem konforlu tatil rotaları

Normalleşme döneminin ardından tatil hazırlıkları hız kazandı. İşte pandeminin etkilerinden ve yılın yorgunluğundan kurtulmak isteyenlere çocuklu tatil için en konforlu adresler...

Yeni normalleşme adımları kapsamında, daha önce sokağa çıkma kısıtlaması getirilen 0-18 yaş arasındaki çocuklar, aile kontrolünde olmak şartıyla artık dışarı çıkabiliyor. Ancak içinde bulunduğumuz gündem nedeniyle çocuklarla konforlu bir tatil için uygun bir tatil beldesi ve otel bulmak oldukça zor olabilir. İşte çocuklarla birlikte hem eğleneceğiniz hem de tatilin tadını çıkarabileceğiniz 6 farklı rotayı sizler için derledik…

ÇEŞME

DENİZİ GÜVENLİ BOL AKTİVİTELİ

Çeşme, çocuklarla gidilecek bir tatil için en iyi yerlerden birisi. Ilıca Plajı’nda sahil şeridinin 1 metreyi aşmayan derinlikte olması çocuğunuzun denizde güvenle oynamasını sağlayacak olan en önemli ayrıntıların başında geliyor. Bölgedeki çoğu otelde su parkı ve çocukların güzel vakit geçirebileceği aktiviteler de mevcut. Ünlü animasyon karakterlerle oyun oynarlarken çocuklarınızın canları sıkılmayacak. Akşam saatlerinde çocuklarınızı götürebileceğiniz, güzel bir lunapark da mevcut.

FETHİYE

DALIŞ VE YELKENİ YERİNDE ÖĞRENİN

Fethiye, çocuklu ailelerin en sevdiği yerlerin başında geliyor. Fethiye’de bulunan 22 bin metrekarelik bir alana kurulu Çocuk Cenneti’nde her yaştan çocuğa çok sayıda eğlence fırsatı sunuluyor. Makyaj odalı çocuk tiyatrosu, bebek plajı, 8 tane havuz, su kaydırakları, sanat atölyeleri, oyun alanları, spor tesisleri de bulabileceğiniz bu tesiste çocuklarınız yaşlarına göre gruplandırılıyor. Çocuklarınız için dalış ve yelken kursları da bulabilirsiniz.

BODRUM

TEMİZ VE SIĞ BİR DENİZ SİZİ BEKLİYOR

Ailenize uygun oteller bulabileceğiniz Bitez ve civarında temiz ve çok derin olmayan ince kumlu plajlar aile tatili için oldukça ideal. Gündoğan Koyu’nda çocuğunuzla çok sayıda su aktivitesi yapabilirsiniz. Akyarlar Plajı ise sahilden 25-30 metre ilerleseniz bile su derinliğinin diz seviyesini geçmediği bir plaj olarak güvenli bir tercih. Çocuk havuzları ve animatörleri ile çocuğunuz için güzel bir deneyim olacak.

KEMER

0-12 YAŞ ARASINA ÜCRETSİZ

Kemer’de su parkı ve oyun alanları gibi çocuklar için her türlü imkanı bulmak mümkün. 5 yıldızlı otellerin çoğunda, 0-12 yaş arası çocuklar ücretsiz olarak tatil yapabiliyor. Üstelik çoğu otel her şey dahil olarak çalıştığı için fiyatlar da uygun. Çocuklarla farklı bir tatil geçirmek istiyorsanız da doğru adres...

BOZCAADA

ŞEHİRDEN UZAK DOĞRU ADRES

Şehir hayatından uzakta bir tatil yapıp çocukları teknolojiden uzakta tutmak ve gerçek doğayla tanıştırmak istiyorsanız; Bozcaada güzel seçim... Sahil boyunca uçurtma uçurabileceğiniz, voleybolu ya da futbolu öğretebileceğiniz müsait yerler tam siz göre.

BELEK

MAVİ BAYRAKLI PLAJLAR 

Belek ile ilgili en güzel şeylerden birisi de plajların mavi bayraklı olması. Eğer çocuğunuz su sporlarını öğrensin istiyorsanız, kesinlikle doğru yerdesiniz. Otellerin çoğunda su parkı bulunuyor.

<h3>Haftalık burç yorumlarını Astrolog Ceylin Çebi AKŞAM TV izleyenleri için anlattı.</h3>

Haftalık Burç Yorumları

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Bursa beyaza büründü

Balıkçıların buz tutan nehirdeki zorlu mücadelesi