• $7,8228
  • €9,4308
  • 459.326
  • 1328.83
04 Haziran 2020 Perşembe 16:20 | Son Güncelleme:

İftar ve sahur mesajları burada!

İftar ve sahur mesajları burada!

Akrabaya, arkadaşa, dosta iftar ve sahur mesajları yoğun ilgi görüyor. Müslüman alemi birbirine hayırlı iftarlar ve sahurlar mesajları göndermek, sosyal medya hesaplarından paylaşımlar yapmak istiyor.

Manevi güzelliklerle dolu olan Ramazan ayı müminler için bir rahmet ve mağfiret mevsimidir. Hayırlı iftarlar ve sahurlar mesajları yoğun olarak araştırılıyor. On bir ayın sultanı mübarek Ramazan ayında sevdikleri ile birlikte olamayanlar eşinin dostunun iftar ve sahurunu kutlamak ve güzel dileklerini iletmek istiyor. 

HAYIRLI İFTARLAR VE SAHURLAR MESAJLARI

İftar saatini beklerken edilen duaların, ezan okunurken açılan orucun, sofrada bulunan bereketin bolluğun Yüce YARADAN’dan daimi olmasını dilerim, Hayırlı iftarlar.

Güzeldir Ramazan Ayında birlikte olmak, güzeldir Oruc’u Birlikte tutmak, Güzeldir Dualara Aynı yönde El Açmak güzeldir Yaradana bu ayda Yakın Olmak, Hayırlı RAMAZANLAR…

Gecelerin gündüzle dost olduğu bu mübarek ayda, gecenizin de gündüzünüzün de huzur dolu ve bereketli olması dileğiyle hayırlı ramazanlar.

Gülün kokusu sarsın bedenini, ALLAH korkusu titretsin her bir hücreni, Dualarla birleşsin Semaya açılan ellerin, Hayırlı iftarlar.

Tuttuğumuz orucun, ettiğimiz duanın, kıldığımız namazın kabul olması ve daim olması dileğiyle Hayırlı iftarlar.

Bir’e Beş versin Yüce YARADAN bu mübarek ayda, sofranız bereketli olsun içinizde dualar ve umutlar eksik olmasın, Hayırlı Ramazanlar.

Güzel Anılar paylaştıkça ve Aynı Sofrada Oldukça Daha Güzel Olur Bu Güzel Ayda Anılar Kalıcı Sofranız Halil ibrahim Bereketinde Olsun Hayırlı iftarlar.

Irmak gibi sade olmalı hayat, göl suyu gibi tatlıdır hayatın derdi çilesi, iman gücüdür ayakata tutan bizi, Ramazandır Bereket Saçan Dualarımıza Işık Tutan, hayırlı iftarlar..

2020 Yılının ödül alan edebiyatçılarını Akşam Gazetesi Yazarı Bedir Acar, Eda Cabul'a anlattı.<p>Edi

Necip Fazıl Ödülleri Açıklandı

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

''Ben boksörüm'' deyip gazetecinin burnunu kırdı

Uğur böcekleri şehri bastı