• $7,9701
  • €9,4633
  • 487.203
  • 1190.63
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54
25 Haziran 2020 Perşembe 10:06 | Son Güncelleme:

Hatice Özkaçak cinayetinde son dakika gelişmesi ne? Hatice Özkaçak katili kim?

Hatice Özkaçak cinayetinde son dakika gelişmesi az sonra Müge Anlı canlı yayınında izleyicilere aktarılacak. 11 yıl önce işlenen Hatice Özkaçak cinayeti Müge Anlı programıyla gündem konusu oldu. Başını vurarak öldüğünü zannettiği annesinin cinayete kurban gittiğini öğrenen Ayşegül Özkaçak'ın Müge Anlı ve ekibine başvurmasıyla ortaya çıkan cinayetle ilgili her gün yeni bir detay ortaya çıkmıştı. Hatice Özkaçak katili kim? sorusunun yanıtı merak ediliyor.

11 yıldır annesinin başını vurarak öldüğünü zanneden Ayşegül Özkaçak, 4 ay önce kendisinden saklanan otopsi raporunda yazılanları öğrenince Müge Anlı ile Tatlı Sert'e başvuru yaptı. Ayşegül Özkaçak’ın Müge Anlı ve ekibine başvurmasıyla ortaya çıkan cinayetle ilgili her gün yeni bir detay ortaya çıkmıştı. Hatice Özkaçak cinayetinde son dakika gelişmesi az sonra canlı yayında aktarılacak. Hatice Özkaçak katili kim? sorusunun yanıtı da merak ediliyor.

HATİCE ÖZKAÇAK CİNAYETİNDE SON DAKİKA GELİŞMESİ!

11 yıl sonra açılan cinayet soruşturmasında son dakika gelişmesi yaşandı. Jandarma, Kenan Özkaçak'ı gözaltına aldı.  Kenan Özkaçak 11 yıl sonra cinayetten tutuklandı.

HATİCE ÖZKAÇAK'IN CİNAYETİNİ ÇOCUKLARI BİLİYOR MUYDU?

Ayşegül Özkaçak, dört kardeşinin de cinayet hakkında bilgi sahibi olduklarını öne sürdü. Sevgi Hanım ise yayına katılan kardeşi Ayşegül Hanım'ın da annelerinin ölüm sebebini önceden bildiğini söyledi. Merhume Hatice Özkaçak'ın kızlarından Nargül Özkak'ın da gerçekleri bildiği ancak olayı örtbas ettiği iddiası canlı yayına taşındı.

<p>Azerbaycan ordusunun savunma hattına top ve havanlarla ateş açan Ermenistan güçlerine karşı açıla

Azerbaycan işgalci Ermenistan hedeflerini imha ediyor

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Taze pasta nasıl anlaşılır?

Ayvalı Barajı Gölü'ndeki görüntünün sırrı çözüldü