HAVA DURUMU

Yaşadığınız şehrin günlük hava durumunu görüntüleyin

  • 5,3655
  • 6,0666
  • 213.679
  • 90.528
SON DAKİKA HABERLERİ
Tümü
Reklamı Kapat

Hadi ‘Hadici’ye emanet

Hadi’nin 7 Aralık Cuma günü 12.30’da yayınlanan yarışmasına İsmail Solak isimli ‘Hadici’ konuk oldu. #HadiSenSun etiketiyle sosyal medya üzerinden düzenlenen elemede birinci olan Solak, Eskişehir’den yola çıkarak soluğu İstanbul’da aldı. Yarışmayı Merve Toy ile birlikte sunan Solak’ın heyecanı gözlerinden okundu.

x

Farklı konseptleri, 7’den 70’e herkese hitap eden içerikleri ve gündem belirleyen soru kalıplarıyla kitlelerin fenomeni haline gelen Hadi, sıra dışı uygulamalarıyla bir kez daha adından söz ettirdi. 7 Aralık Cuma günü saat 12.30’da düzenlenen Hadi’yi, Merve Toy ile birlikte bir ‘Hadici’ sundu. İsmail Solak isimli genç, #HadiSenSun etiketiyle başlatılan etkinlikte birinci olarak yarışmayı sunmaya hak kazanmıştı.

 

Eskişehir’den geldi

Hadi geçtiğimiz hafta duyurduğu etkinlikle Hadicilerden seçtikleri soruyu sunarken çektikleri videoları istedi. Jüri üyelerinin zorlu seçimiyle 7 adaya indirdiği isimlerden @arch.ismail kullanıcı adlı İsmail Solak, sosyal medya üzerinden düzenlenen halk oylamasında birinci olarak Hadi’yi sunma fırsatı yakaladı. Solak, yarışmayı sunmak için Eskişehir’den İstanbul’a geldi.

Son dakika haberleri, son dakika haber, son dakika gelişmeleri
Son dakika haberleri
CHP Genel Başkan Yardımcısı Yıldırım Kaya Ankara Keçiören´de bir okulun önünde 2019 yılı eğitim bütç

CHP Yozgat Milletvekili Keven, basın açıklamasına tepki gösteren şehit babasına küfür etti

İşsizlik maaşı için şart koşulan 120 günlük 'prim ödeyerek sürekli çalışma' maddesi değiştiriliyor

Çarpışma'nın yıldızı Kıvanç Tatlıtuğ'dan çok konuşulacak itiraf

Serdar Ortaç son dakika Chloe Loughnan boşanıyor mu?

En Çok Okunanlar