• $8,3359
  • €10,1415
  • 500.067
  • 1454.25
29 Mart 2018 Perşembe 11:50 | Son Güncelleme:

Getcontact uygulamasında rehberde nasıl kayıtlıyım?

Getcontact uygulamasında rehberde nasıl kayıtlıyım"

Telefon uygulamaları arasına yeni eklenen Getcontact üzerinden vatandaşlar istedikleri kişilerin telefonunda nasıl kayıtlı olduklarını görebiliyorlar. Uygulama bu özelliği ile sosyal medyada en çok konuşulan konular arasında yer aldı.

Kullanıcılar bu uygulamaya girip rehberini paylaşan arkadaşlarının telefon rehberinde isminin nasıl göründüğünü öğrenebiliyor.  Uygulamanın asıl amacı kullanıcıları rahatsız eden telefon numaralarının aramasını önemek için filtre koymak. Ancak uygulamanın az önce anlattığımız yanı oldukça merak uyandırdığından son günlerde yoğun bir ilgi var.

BTK'NIN AÇIKLAMASI İÇİN TIKLAYIN

GETCONTACT NASIL KULLANILIR?

ARAMA ENGELLEME

İstenmeyen aramaları engelleyebilir ve bu aramaları raporlayarak diğer Getcontact uygulamasını kullanan milyonlarca kişinin korunmasına yardımcı olabilirsiniz. Getcontact, gücünü milyonlarca kullanıcısından alır. Diğer kullanıcılar tarafından raporlanan istenmeyen çağrılardan, “Spam Koruma” özelliğini aktif ederek otomatik olarak korunabilirsiniz.

ÇAĞRI TANIMLAMA

Sizi arayan kişinin kimliğini, rehberinizde kayıtlı olmasa bile otomatik olarak tanımlayabilirsiniz.

KEŞFET

Getcontact, aynı zamanda harika bir sosyal topluluktur. Gerçek hayatta tanıyor olabileceğiniz kişileri, ortak arkadaşlarınız aracılığı ile iletişim kurmanızı sağlar. Uzun yıllardır görmediğiniz bir arkadaşınıza iletişim isteği gönderebilir, arkadaşınızın isteğinizi onaylaması durumunda kendisiyle yeniden iletişim kurabilirsiniz.

GETCONTACT NASIL İPTAL EDİLİR?

Abonelikler kullanıcı tarafından yönetilebilir. Otomatik yenileme, satın aldıktan sonra kullanıcının iTunes Hesap Ayarlarına giderek kapatılabilir. Etkin abonelik süresi boyunca geçerli aboneliğin iptali yasaktır. Ödemeler satın alma işleminizi onayladığınızda iTunes hesabınızdan tahsil edilecektir. Otomatik yenilemeler abonelik süresi bitiminden 24 saat öncesine kadar iptal edilmediği sürece yenilenir. Aboneliklerinizi şu adrese girerek iptal edebilirsiniz : https://support.apple.com/en-us/HT202039

GETCONTACT NUMARA SİLME NASIL YAPILIR?

GetContact üzerinde yer alan numaranın varlığından rahatsız olabilirsiniz. Bu en doğal hakkınız. GetContact numara silme işlemi gerçekleştirmek ise oldukça kolay ve herkesin yapabileceği bir iş. Bu işlemi gerçekleştirmek adına ilk olarak https://www.getcontact.com/tr/unlist linkini ziyaret edin ardından telefon numaranızı yazıp doğrulama yaparak çıkış yapın. Oldukça basit ve kolay.

Getcontact ile tüm sistemlerden numara sildirilebilir mi?

CIA, TrueCaller, Spy Number ve GetContact gibi uygulamaların database'ine yüklenmiş olan telefon numaranızı saniyeler içerisinde nasıl silebileceğinizi anlatıyoruz. İlginç bir yöntem olan GetContact'in Unlist özelliği sayesinde önce sisteme telefon numaranız ile kayıt oluyor daha sonra numaranızı tüm sistemlerden sildiriyorsunuz.

1. Adım: GetContact'in Unlist sayfasını buraya tıklayarak açın.

2. Adım: Unlist bölümüne telefon numaranızı girin ve Unlist butonuna tıklayın.

3. Adım: Daha sonra GetContact'e numaranız ile kayıt olun. Bu kayıt işlemi sırasında doğrulama kodu size mesaj olarak gelecek.

4. Adım: Sisteme kayıt olduktan sonra Unlist sayfasından numaranızı sildirin.

5. Adım: GetContact'in mobil uygulamasını indirin ve giriş yapın. Daha sonra Ayarlar>Gizlilik bölümünden hesabınızı silin.

<p>İşgalci İsrail'in abluka altına aldığı Gazze'ye hava saldırıları devam ediyor. Bombardıman sırası

Gazzeli babadan acı haber geldi!

Yer siyah, gök beyaz; şampiyon Beşiktaş!

Filistinlilerin evleri yerle bir oldu

Milli Eğitim Bakanı Selçuk, emekli öğretmenlerle çevrim içi bayramlaştı