• $7,5345
  • €8,9837
  • 411.286
  • 1541.98
24 Ocak 2021 Pazar 15:17 | Son Güncelleme:

Eşyaları gizemli bir şekilde yer değiştiriyordu: Gerçeği tavan arasında buldu

Eşyaları gizemli bir şekilde yer değiştiriyordu: Gerçeği tavan arasında buldu

Avustralya'da yaşanan olay tüyler ürpertti. Eşyaların gizemli bir şekilde yer değiştirdiğini fark eden kadın, olayların tekrar etmesi ve büyümesi üzerine polise haber verdi. Gerçek ise tavan arasından çıktı ve polis ekipleri birinin buradaki kapaktan içeriye girdiğini tespit etti.

Avustralya’da üç çocuk annesi Monica Green, evindeki eşyaların yerinin gizemli bir şekilde değiştiğini fark ettikten sonra davetsiz bir misafirin tavan arasında üç hafta boyunca yaşadığını öğrendi. Polis ekipleri ise konuya ilişkin çalışmalarını sürdürüyor.

Independent Türkçe'nin NZ Herald'dan aktardığı habere göre; Avustralya’nın Queensland eyaletinden Green, evindeki eşyaların yerinin değişmesinden şüphelendikten sonra ilkin bunları çocuklarının yaptığını düşünmüştü. Ardından evdeki kameralı güvenlik sisteminin devre dışı olduğunu fark etmiş, ancak bunu da önemsememişti.

18 Ocak’ta doktor randevusundan eve dönen Green, klimanın çalıştığını ve arka kapının sonuna kadar açık olduğunu gördü. Fırındaysa biraz pişmiş tavuk kanadı buldu ve hemen polisi aradı.

Olay yerine gelen polis, tavan arasına çıkan kapağın kısmen açık olduğunu tespit etti. Polis ekipleri incelemelerine devam etti ve burada bir kişinin yaşadığına dair kanıt buldu. Queensland polisinden Jason Milner ise hadisenin “kesinlikle benzersiz” olduğunu söyledi.

Eşi iş için şehir dışında bulunan Green şöyle konuştu:

Korku filminden çıkmış gibi hissettim. Çocukları koruyan kişi olmam gerekiyordu ve başarısız olmuşum gibi hissediyorum.

Polis ekipleri araştırmalarına devam ediyor ancak suçlu henüz bulunamadı. Olaydan sonra korku içinde yaşamaya başlayan aile, bu kişinin geri dönmesinden endişeleniyor. Green “Ben yokken bu kişi evimde ne yapıyordu? Bana ya da çocuklarıma zarar vermeye mi çalışıyorlardı? Çocuklarımdan birini mi istiyorlardı? Gece gelip bizi öldürecekler miydi? Bütün bu bilinmeyen sorular kafamın içinde dönüyor” dedi.

<p>Samsun'da eski eşi E.M.'yi sokak ortasında 5 yaşındaki kızlarının önünde öldüresiye döven İbrahim

Samsun'daki caninin ifadesi ortaya çıktı: Bir anda gözüm döndü ve sinir krizi geçirdim

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Iğdır'da esnaf ziyareti yaptı

Mavi Vatan 2021 Tatbikatı'nın Seçkin Gözlemci Günü başladı

Başkan Erdoğan, Mavi Vatan 2021 Taktik Tatbikatı'na canlı bağlantıyla katıldı