• $8,4705
  • €10,2921
  • 501.151
  • 1441.33
20 Nisan 2021 Salı 14:40 | Son Güncelleme:

Karısına estetik yaptırmak uğruna hayvanlarını satan adam Esra Erol'da hüngür hüngür ağladı

Karısına estetik yaptırmak uğruna hayvanlarını satan adam Esra Erol'da hüngür hüngür ağladı

ATV ekranlarında seyirci karşısına gçen Esra Erol'da programında mağdur vatandaşların sorunlarına çözüm aranmaya devam ediyor. Karısına estetik yaptırmak için hayvanlarını yarı fiyatına satan adam, eşinin evden kaçmasıyla Esra Erol'dan yardım istedi.

Samsun'da çiftçilik yapan 3 çocuk babası Yalçın Okur, karısının evden kaçması üzerine Esra Erol'a çıktı. Eşine estetik yaptırmak için hayvanlarını zararına sattığını dile getiren talihsiz adam, "Karım Meral her yerine estetik yaptırdı, estetikler bitince evden kaçtı." ifadelerini kullandı.

Çiftçilik yapan 39 yaşındaki 3 çocuk babası, bütün hayvanlarını yarı fiyatına satarak eşine istediği estetikleri yaptırdı. Mutlu bir evliliği olacağını düşünen adam, karısının evden kaçmasıyla adeta yıkıldı. Esra Erol'un programına başvuran adam, gözyaşları içinde yardım istedi.

"HEP KENDİNİ SEVDİ"

Başına gelenleri anlatan Yalçın Okur, "13 yıldır evliyiz. Eşim kuzeni Büşra'nın yanına geldi. O burun estetiği olmuş. Eşim geldi bana 1 ay yalvardı, 'beni de burun estetiği yaptır' diye. Ben seni bu şekilde seviyorum, biz çiftçiyiz dedim ama 'yok' dedi, ısrar etti, ağladı. Bizi hiç sevmedi, çocuklarını sevmedi, hep kendini sevdi." ifadelerini kullandı.

"MASADA KALSAM DA AMELİYAT OLACAĞIM"

Eşinin ısrarına karşı gelemediğinde bahseden Okur, sözlerine şöyle devam etti: "15 bin lira ona vereceğime sana bilezik alayım dedim. Ama eşim 'masada kalsam da yaptıracağım' dedi. Baştan aşağı yeniden yaptım. Madem kötüydüm neden estetik yaptırmadan gitmedi? Çocukları eve bırakmış, yemek bile yapmamış. 'Ben gidiyorum kızım, kendi ayaklarımın üzerinde duracağım. İstanbul'a gidiyorum çalışacağım."

"BEN SENİNLE OYNADIM"

Karısını ameliyata gönderdikten sonra aradığında büyük bir şok yaşadığını söyleyen çaresiz adam, "Ben eşimi aradım, nasıl geçti diye bana, 'Sana ne, seni ilgilendirmez. Ben seninle oynadım' dedi. Canlı yayında gözyaşlarına boğulan Okur, "Bana bir kere 'canım kocacığım' dese dünyaları veririm. 90 bin liralık hayvanlarımı 45 bin liraya sattım. Son 1 senedir bana seni seviyorum bile demedi" diyerek sitem etti.

"26 YAŞINDA ÖZGÜVENLİ KADIN OLMAK İSTEDİ"

Meral Okur'un kuzeni Büşra ise canlı yayına bağlanıp "Meral 15 yaşında evlendi, 3 çocuk doğurdu. Şimdi 26 yaşlarında özgüvenli bir kadın olmak istemiş olabilir." dedi.

HÜNGÜR HÜNGÜR AĞLADI

Yaşadıklarından dolayı zor günler geçirdiğini söyleyen Yalçın Okur, kızlarından bahsederken "Beni herkese sorun. Tüm köy beni bilir." diyerek canlı yayında gözyaşlarına boğuldu.

KAYINVALİDE HER ŞEYİ YALANLADI

Meral'in annesi Sevim Hanım ise, canlı yayına bağlanıp damadıyla muhatap olmak istemediğini, kızına hiç sahip çıkmadığını söyledi. Kızı Meral'in evden ayrıldıktan sonra aynı gün ona geldiğini, İstanbul'a gitmediğini belirten Sevim hanım, tüm söylenen iddiaları yalanladı.

Estetik için hayvanlarını satan adamın eşi Esra Erol'da ilk kez konuştu

<p>Pençe-Yıldırım operasyonu kapsamında Irak'ın kuzeyindeki Zap bölgesinde tespit edilen 2 PKK'lı te

MSB: 2 PKK'lı terörist etkisiz hale getirildi

Yer siyah, gök beyaz; şampiyon Beşiktaş!

Filistinlilerin evleri yerle bir oldu

Milli Eğitim Bakanı Selçuk, emekli öğretmenlerle çevrim içi bayramlaştı