• $8,2785
  • €10,0126
  • 482.954
  • 1427.73
29 Nisan 2021 Perşembe 16:03 | Son Güncelleme:

21 yaşındaki torunlarının 46 yaşındaki adamla evlendiğini canlı yayında öğrendiler

21 yaşındaki torunlarının 46 yaşındaki adamla evlendiğini canlı yayında öğrendiler

21 yaşındaki torunları Dilara'nın evden kaçması üzerine Esra Erol'dan yardım isteyen babaanne ve dede, canlı yayında öğrendikleri haberle yıkıldı. Dilara'nın kendisinden 25 yaş büyük adamla evlendiğini duyan babaanne ve dede gözyaşlarına hakim olamadı.

ATV'de ekrana gelen Esra Erol'un programında 21 yaşındaki Dilara'nın 46 yaşındaki Kenan Altın'a kaçması üzerine çalışmalar başlatıldı. Torununun Kenan'la evlendiğini öğrenen babaanne ve dede ise canlı yayında adeta yıkım yaşadı.

"TELEVİZYONA ÇIKARSAN SENİ REZİL EDERİM"

Oğullarının şizofren olduğunu gelininin onlardan ayrı olduğunu söyleyen babaanne ve dede, zorla büyüttükleri torunlarının evine geri dönmesini istedi. "Sen televizyona çıkarsan ben seni rezil ederim" şeklinde tehdit edildiklerini söyleyen babaanne, torunlarının kaçmadan bir gün önce annesi Aynur Hanım'ın yanına gittiğini belirtti. Gelinine torununu sorduğunu dile getiren babaanne, "Sana ne" cevabını aldığını söyledi.

"BABASIYLA AYNI YAŞTA"

21 yaşındaki Dilara hakkında bilgi veren Esra Erol ise herkesi şaşkına çeviren bir gerçeği açıkladı. Dilara Ünal ile Kenan Altın'ın 7 Nisan'da resmi nikah kıydıkları öğrenildi. Torunun evlendiğine inanmak istemeyen dede ve babaanne ise "Nasıl böyle bir şey olabiliyor. Kaçtığı adam babasıyla aynı yaşta." diyerek isyan etti.

"BEN EVLİLİĞİ ONAYLIYORUM"

Gelişmelerin ardından canlı yayına bağlanan Dilara'nın annesi Aynur Hanım ise evlilik haberlerini doğrulayarak, şu ifadeleri kaydetti:

"Kızım babaannenin ve dedenin uyarılarından bunalıma girdi evden kaçtı. Bursa'ya kaçtı, Kenan Altın'ı da tanıyorum. Kızım da 'Korkma anne ben buradayım' dedi. Ben kızıma güveniyorum, inanıyorum. Nikah kıyılmış artık olan olmuş biten bitmiş. Ben bu evliliği anne olarak onaylıyorum. Kenan'ın gayet güzel işi var. Evi var, barkı var. Kızım 'Anneciğim ben rahatım, güvendeyim' dedi."
<p>AK Parti tarafından 'CHP yalan üretim merkezi' adıyla yayınlanarak '128 milyar dolar nerede?' tar

CHP'yi sarsan çizgi film: İlham kaynağı Muharrem İnce

Yusufeli Barajı gövde inşaatında sona gelindi

Kahramanmaraş'ta heyelan sonrası oluşan Turkuaz Göl, turizme kazandırılacak

Mudanya Yat Limanı deniz salyasıyla kaplandı