• $ 5,9352
  • € 6,5656
  • 296.948
  • 122540
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54
Reklamı Kapat

Eskişehir'de okullar tatil mi? 6 Aralık'ta kar tatili var mı?

Eskişehir’de okulların tatil olup olmadığı merak ediliyor. Bugün Eskişehir’de okullar tatil olacak mı? Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada kar yağışı ile ilgili uyarılar yapıldı. Eskişehir’de havanın 5°C, parçalı bulutlu, bu sabah ve gece saatlerinde yer yer buzlanma ve don ile birlikte sisli ve puslu olması bekleniliyor.

Eskişehir’de okullar tatil mi? sorusu araştırılıyor.  Mevsim değişikliği ile beraber soğuk hava dalgası yurt genelinde etkisini göstermeye başladı. Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada Eskişehir’de havanın 5°C, parçalı bulutlu, bu sabah ve gece saatlerinde yer yer buzlanma ve don ile birlikte sisli ve puslu olması bekleniliyor.

 

ESKİŞEHİR’DE OKULLAR TATİL Mİ?

Eskişehir’de okulların tatil olup olmadığı ile ilgili henüz bir açıklama yapılmadı. Güncel açıklamaları haberimiz içerisinden takip edebilirsiniz.

ESKİŞEHİR HAVA DURUMU

Eskişehir’de havanın 5°C, parçalı bulutlu, bu sabah ve gece saatlerinde yer yer buzlanma ve don ile birlikte sisli ve puslu olması bekleniliyor.

METEOROLOJİK GÖRÜNÜM
Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yapılan son değerlendirmelere göre; Ülkemizin iç ve doğu kesimlerin parçalı ve çok bulutlu, Güneydoğu Anadolu, Doğu Anadolu'nun güneyi ile Tunceli ve Ordu çevrelerinin yağışlı, diğer yerlerin az bulutlu ve açık geçeceği tahmin ediliyor. Yağışların; Şanlıurfa'da yer yer kuvvetli olmak üzere Güneydoğu Anadolu ile Ordu'da yağmur, yağış alan diğer yerlerde karla karışık yağmur ve kar şeklinde olması bekleniyor. Rüzgarın, sabah saatlerinde Akdeniz’in iç kesimlerinde kuzey yönlerden kuvvetli (40-60 km/sa) olarak eseceği tahmin ediliyor. Sabah ve gece saatlerinde iç kesimlerde buzlanma ve don ile birlikte yer yer pus ve sis bekleniyor.

HAVA SICAKLIĞI: Önemli bir değişiklik olmayacağı tahmin ediliyor.

RÜZGAR: Genellikle kuzeyli, Güneydoğu Anadolu'da doğu ve güneydoğu yönlerden hafif, ara sıra orta kuvvette, Akdeniz'in iç kesimlerinde kuvvetli (40-60 km/sa) şeklinde eseceği bekleniyor.

UYARILAR
KUVVETLİ YAĞIŞ UYARISI:
 Yağışların; Şanlıurfa çevrelerinde kuvvetli (25-60 kg/m2) olması beklendiğinden ulaşımda aksamalar, görüş mesafesinde azalma, sel, su baskını vb. yaşanabilecek olumsuzluklara karşı tedbirli ve dikkatli olunmalıdır.

KUVVETLİ RÜZGAR UYARISI: Rüzgarın Akdeniz'in iç kesimlerinde kuzeyli yönlerden kuvvetli (40-60 km/sa) esmesi beklendiğinden ulaşımda aksamalar, çatı uçması, ağaç devrilmesi gibi yaşanabilecek olumsuzluklara karşı dikkatli ve tedbirli olunmalıdır.


<p>Kumru ilçesi Eskiçokdeğirmen Mahallesi’nde küçükbaş hayvanları bulunan Hayrettin Geyikçeli’nin, 3

Kuzunun Üzerindeki Ay Yıldızlı Figür Görenleri Şaşırtıyor

Hayranı gibi yaklaştı önce imzasını aldı, sonra canını!

Manisa'da vatandaşlar geceyi sokakta geçirdi

Tamir ediyordu... Cep telefonu yüzüne patladı!