• $7,7897
  • €9,2216
  • 479.757
  • 1213.54
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54
25 Haziran 2020 Perşembe 20:06 | Son Güncelleme:

Eren Bülbül kimdir, ne zaman öldü? Eren Bülbül kaç yaşındaydı?

Trabzon'un Maçka ilçesinde, emniyet güçleri ile PKK üyeleri arasında yaşanan çatışmada hayatını kaybeden Eren Bülbül gündemde yeniden anılıyor. Eren Bülbül'ün ölmeden önce sosyal medya üzerinden yaptığı paylaşımı da yeniden konuşulmaya başladı. Eren Bülbül'ün ölüm tarihi ve hakkında merak edilen her şeyi haberimizin içerisinden öğrenebilirsiniz.

Eren Bülbül Trabzon'un Maçka ilçesinde, emniyet güçleri ile PKK üyeleri arasında yaşanan çatışmada hayatını kaybetmişti. Gündemde yeniden anılan Eren Bülbül ölmeden önceki sosyal medya paylaşımının yıl dönümü dolayısıyla da konuşuluyor. Eren Bülbül ile ilgili merak edilenler haberimizde yer alıyor.

EREN BÜLBÜL NE ZAMAN ÖLDÜ?

Eren Bülbül 11 Ağustos 2017 tarihinde Trabzon'un Maçka ilçesi kırsalında emniyet güçleri ile PKK üyeleri arasında yaşanan çatışmada hayatını kaybetmişti. Eren'in 24 Haziran günü attığı 'Biri de çıkıp demiyor ki: Eren iyi ki varsın.' şeklindeki paylaşımı da yeniden Twitter'da TT oldu.

EREN BÜLBÜL KİMDİR?

Trabzonlu olan Eren Bülbül öldüğünde 15 yaşındaydı. 13 kardeştir ve babası vefat etmiştir. Arif Bülbül, Eren'in futbolu çok sevdiğini ve okul takımında oynadığını vurgulayarak, "Eren 4-5 yaşından beri fanatik Trabzonspor taraftarıydı. Futbola çok düşkündü." demişti. Çok çalışkan olan Bülbül'ün küçük yaşında odun taşırken görüntülendiği fotoğraf sosyal medyada çok konuşulmuştu.

Büyük bir acı yaşadıklarını ifade eden Arif Bülbül, "İnanılacak gibi değil. Eren televizyonda çatışma haberlerini izlediğinde, şehit olduğunda çok üzülür ve kızardı, 'ben de askere gideceğim ve şehit olacağım.' derdi. Gerçekten de oldu." diye konuşmuştu.

<p>Editör:</p><p><a href='mailto:ayse.tunali@turkmedya.com.tr'>ayse.tunali@turkmedya.com.tr</

21 Ekim 2020 Güncel Haberler

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Türkiye'nin patatesi kayadan oyma depolarda muhafaza ediliyor

Başkan Erdoğan, Almanya'nın Ankara Büyükelçisi Schulz'u kabul etti