• $8,6678
  • €10,16
  • 489.359
  • 1398.02
25 Ağustos 2021 Çarşamba 16:30 | Son Güncelleme:

Çilingiri beklemeyen emekli öğretmen 3'üncü kattan düşerek hayatını kaybetti

Çilingiri beklemeyen emekli öğretmen 3'üncü kattan düşerek hayatını kaybetti
DHA

Erzurum'da emekli öğretmen Reşat Coşkun, anahtarını evde unuttu. Çilingirin gelmesini beklemeyen Coşkun, üst kattaki komşusunun balkonundan dairesine girmeye çalıştığı sırada belindeki halat kopunca 3'üncü kattan düşerek hayatını kaybetti.

Erzurum'da emekli öğretmen Reşat Coşkun, anahtarını içeride unuttuğu dairesine üst kattaki komşusunun balkonundan inerken beline bağladığı halatın çözülmesi sonucu 3'üncü kattan düşüp öldü.

DHA'da yer alan habere göre; Palandöken ilçesinde oturan evli ve 3 çocuk babası Reşat Coşkun, 2'nci kattaki evinin anahtarını içeride unuttu. Bir ay önce emekli olan Coşkun, haber verdiği çilingiri beklemeden üst kattaki komşusuna çıktı.

Reşat Coşkun, beline bağladığı halatla balkondan, kendi evinin balkonuna inmek için aşağı sarktı. Bu sırada halat açılınca Coşkun, 3'üncü kattan düştü.

İhbar üzerine olay yerine sevk edilen sağlık ekibi Coşkun'un öldüğünü belirledi. Coşkun'un cenazesi otopsi yapılmak üzere Adli Tıp Kurumu'na kaldırıldı.

Reşat Coşkun'un yakını Ömer Kaya, "Anadolu İmam Hatip Lisesi'nden kısa bir zaman önce emekliye ayrılan hocam, anahtarı kapının üzerinde unutuyor. Çilingiri çağırıyorlar. Çilingir gecikince, 'Ben üst kattan inerim' deyip halatı beline bağlıyor ve inerken halat çözülüyor ve düşüyor. Kendisinin 3 çocuğu var. Yaklaşık 6 ay önce de trafik kazasında kızının nişanlısını yani damadını kaybetmişti. Buradaki evini de satmış ve şehir merkezinden yeni bir ev almıştı. Cumartesi günü de oraya taşınacaklardı, nasip olmadı." diye konuştu.

<p>Temelini 2017'de Başkan Recep Tayyip  Erdoğan attı.</p><p>New York'un silüetinde yerini alan  yen

Yeni Türkevi binası açılışa hazır

Bakan Karaismailoğlu, Sirkeci-Kazlıçeşme Raylı Sistem Hattı'nın tanıtımına katıldı

Türkiye ve Azerbaycan hava kuvvetleri uçakları selamlama uçuşu yaptı! İşte o anlar

İstanbul'a değer katanlar: Üsküdar ve Balat'ın akşam mezatları