• $ 5,7086
  • € 6,3684
  • 260.642
  • 102556
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54
Reklamı Kapat

Ecrin'e özel arama

Samsun’da 9 gündür kayıp olan 1.5 yaşındaki Ecrin’in arama çalışmalarına, ceset arama köpeği Abrek katıldı. Abrek, iki yıl önce de Ankara’da Eylül’ün cesedini bulmuştu.

Samsun’un Vezirköprü İlçesi Alancık Mahallesi’nde oturan Kurnaz Ailesi’nin kızları Ecrin, geçen hafta salı günü evlerinin önünde oynarken kayboldu. Kayıp Ecrin’i arama çalışmalarında kadavra köpeği ‘Abrek’ de iz arıyor. Abrek, Haziran 2018’de Ankara’da kaybolan Eylül Yağlıkara’yı arama çalışmalarına katılmıştı. Ayberk’in tepki verdiği elektrik direğinin bulunduğu noktada yapılan kazı çalışmalarında 1 metre derinlikte Eylül Yağlıkara’nın cansız bedeni bulunmuştu. Bu arada Ecrin’in kaçırılma ihtimali üzerine de soruşturma çok yönlü genişletildi. 

TELEFONLARA İNCELEME

Ekipler, soruşturmada aile içi bazı ilişkileri mercek altına aldı. İlk eşini kaybeden, 7 ay önce de Deniz Kurnaz ile evlenen ve bu evlilikten 6 aylık hamile olan Sevcan Kurnaz’ın, 16 yaşındayken kaçarak kendisinden 20 yaş büyük ilk eşiyle evlendiği ortaya çıktı. Sevcan Kurnaz’ın, bu kez ölen eşinin kız kardeşinin oğlu olan Deniz Kurnaz ile evlendiği belirtildi. Aile üyelerinin telefon kayıtları geriye dönük inceleniyor.

Son dakika haberleri, son dakika haber, son dakika gelişmeleri
Son dakika haberleri

<p>Florida’da geçtiğimiz Cuma günü şiddetli yağmur sırasında bir aracın üzerine yıldırım düştü. Fort

Otobanda Seyreden Araca Yıldırım Düştü! O Anlar Kameraya Yansıdı...

İşsizlik maaşı için şart koşulan 120 günlük 'prim ödeyerek sürekli çalışma' maddesi değiştiriliyor

Beğeni rekorları kıran fotoğraflar nasıl çekiliyor

Zamanın hayatımıza etkisi