• $8,5582
  • €10,0865
  • 496.839
  • 1351.59
28 Temmuz 2020 Salı 22:42 | Son Güncelleme:

Dumanlar arasında kaldılar! Görmeye geldiği torunuyla can verdi

Dumanlar arasında kaldılar! Görmeye geldiği torunuyla can verdi
DHA

Esenyurt'ta sabah bir evde çıkan yangında anneanne ile torunu yaşamını yitirdi. Acı olayın ardından anneannenin 2 gün önce İzmir'den torunlarını ziyaret için İstanbul'a geldiği ortaya çıktı.

İstanbul Esenyurt’ta dün sabah saat 7.30 sıralarında 5 katlı bir binanın bodrum katında henüz bilinmeyen bir nedenle yangın çıktı, kısa sürede binayı duman sardı. Yangında bazı vatandaşlar kendi imkanlarıyla çıkarken bazı vatandaşlar da üst katlarda mahsur kaldı.

2 GÜN ÖNCE GELMİŞTİ

O sırada 2. katta oturan Şerimen ailesinin yanında İzmir’den bayram için ziyarete gelen anneanne Suna Urtanur ve dayı Sezer Urtanur da bulunuyordu. Dayı ile anne Elif Şerimen binadan çıkarken anneanne ve 8 yaşındaki torunu Ela Şerimen yoğun dumandan ilerleyemeyerek daire çıkışında yere düştü. İtfaiye ekipleri mahsur kalanları kurtardı, Urtanur ve küçük Ela’nın cansız bedenini çıkardı. Ailenin yakınları gözyaşlarına boğuldu. Dumandan etkilenen 3 kişi çevredeki hastanelere kaldırılırken birinin durumunun ağır olduğu öğrenildi. Esenyurt Kaymakamlığı “Yangında aynı aileden iki vatandaşımız hayatını kaybetmiş, üç vatandaşımız yaralı olarak kurtarılmıştır” dedi. 

Anne Elif Selimen gözyaşlarına boğuldu. 

<p>Aydın'ın Kuşadası ilçesinde, atık su hattından oluşan patlaktan boşalan lağım suları, yağmur suyu

Kuşadası'nda patlayan lağımın suları denize karıştı!

Kuzey Makedonya'nın zarafet sembolü... Osmanlı mirası Alaca Cami

2020 Tokyo Olimpiyatları görkemli törenle açıldı

Bayraktar TB3, TCG Anadolu'da birlikte görev yapacak