• $8,155
  • €9,7089
  • 457.312
  • 1393.24
29 Mart 2021 Pazartesi 11:41 | Son Güncelleme:

'Eve geldi kovdum' demişti... Alişan, Demet Akalın ve Esra Balamir'in barıştığını sosyal medyadan duyurdu

'Eve geldi kovdum' demişti... Alişan, Demet Akalın ve Esra Balamir'in barıştığını sosyal medyadan duyurdu

Yeşilçam'ın usta isimlerinden olan Serpil Çakmaklı'nın kendisi gibi oyuncu olan eski eşi Yalçın Dümer, Demet ve Alişan ile Sabah Sabah programına konuk oldu. Yalçın Dümer, Serpil Çakmaklı ile olan evliliğinden dünyaya gelen kızı Merve'nin velayeti ile ilgili sorunlar yaşadıkları haberlerini yalanladı. 1998 yılında Esra Balamir ile evlenen Yalçın Dümer'i köşeye sıkıştıran Alişan, 'Esra ile neden çocuk yapmadın?' sorusunu yöneltti. Yalçın Dümer'in cevap vermesinin ardından Alişan'ın 'Esra hemen makyajını yap gel. 1 buçuk saatin var' demesi üzerine Demet Akalın, bir süredir küs olduğu eski arkadaşı Esra Balamir hakkında 'Eve geldi kovdum evden, istemiyorum onu.' açıklaması ile dikkat çekti. Esra Balamir, Demet Akalın'ı sette görmeye gitti. İkilinin barıştığını Alişan sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım ile duyurdu.

Star TV'de ekrana getirilen Demet ve Alişan ile Sabah Sabah programına konuk olan Yalçın Dümer, dikkat çeken açıklamalarda bulundu. Bir dönemin aranan oyuncularından olan Dümer, tekrar ekranlarda yer alabileceğini ve her rol yapabileceğini söyledi.

Kemal Sunal ile arasını çok iyi olduğunu ifade eden Dümer, usta oyuncunun vefat etmesinin ardından hemen hastaneye koştuğunu ancak göremediğini söyledi.

VELAYET İDDİALARINI YALANLADI

Yeşilçam'ın en güzel kadınlarından olan Serpil Çakmaklı ile 1993 yılında nikah masasına oturan ancak 1995 yılında boşanan Yalçın Dümer'in evliliğinden Merve adında kızı dünyaya geldi. Merve'nin velayet konularıyla ilgili Serpil Çakmaklı ile sorun yaşadığı yönünde çıkan haberlere de yanıt veren Dümer, tüm iddiaları yalanladı.

Serpil Çakmaklı ile boşanmasının ardından Esra Balamir ile evlenen Yalçın Dümer 1 yıl evli kaldı ve boşanma kararı aldı.

'Esra ile neden çocuk yapmadın?' sorusuna yanıt vermek istemeyen Yalçın Dümer'i köşeye sıkıştıran Alişan, 'Esra hemen makyajını yap gel. 1 buçuk saatin var' ifadelerini kullandı.

'EVE GELDİ KOVDUM'

Demet Akalın, Alişan'ın bir süredir arasının açık olduğu Esra Balamir'i canlı yayına davet etmesi üzerine 'Eve geldi kovdum evden, istemiyorum onu.' diyerek ağızları açık bıraktı.

DEMET AKALIN VE ESRA BALAMİR BARIŞTI

Demet Akalın, eski dostu Esra Balamir'in stüdyoya gelmesinin ardından aradaki buzları eritti. Demet Akalın ve Esra Balamir barışırken Alişan o anları sosyal medya hesabından paylaştı.

'KOL KIRILIR YEN İÇİNDE KALIR'

Okan Kurt, Esra Balamir'in kendisi ile kameralar önünde konuşmak istemesi üzerine 'Kol kırılır yen içinde kalır. Onu evde konuşacağız, sus. Uzaklaş şimdi yanımdan' dedi.

<p>Koronavirüs salgınının uzun süredir kontrolden çıkmış olduğu ABD'de son durum ne? Aşılama süreci

ABD'de koronavirüs salgınında son durum

Beşiktaş, Erzurum'a ayak bastı

Zonguldak'ta dereden akan çamurlu su denizin rengini değiştirdi

Nisan ayında yağan kar Domaniç Dağları'nı beyaza bürüdü