• $9,5379
  • €11,1476
  • 551.46
  • 1522.04
27 Mayıs 2021 Perşembe 20:45 | Son Güncelleme:

Delikanlılık bu tabutta yatıyor

Delikanlılık bu tabutta yatıyor
DHA

Kadını kurtarmak isteyen antrenörün kalbine bıçak! Kadir gibi yardıma koştu, öldürüldü. Konya'da geçen yıl sevgilisini döven adamı engellemek isterken öldüren Kadir Şeker olayını hatırlatan bir cinayet işlendi. Aynı kentte iki erkeğin tacizine direnen kadını kurtarmak isteyen boks antrenörü Orhan Çumralıgil, kalbine aldığı 3 bıçak darbesi sonucu yaşamını yitirdi.

Konya'da 25 Mayıs'ta boks antrenörü Orhan Çumralıgil ile Dündar Kömürcü, ortak arkadaşlarının evine misafirliğe gitti. Aynı binadaki Fatih Özçiftçi ile Yaşar Karadeniz de komşuları A.B. adlı kadını evlerine davet edip alkol aldı. İkili, taciz ettikleri kadını direnince tekme-tokat darp etti. Saldırganların elinden kurtulup merdivene çıkan kadının çığlıklarını duyan Çumralıgil ve Kömürcü yardıma koştu. 2 arkadaş, magandalara müdahale edip kadını kurtarmak istedi.

ARKADAŞI YARALI KURTULDU

Özçiftçi, Çumralıgil'i göğsünden, Kömürcü'yü de karnından bıçakladı. 3 bıçak darbesiyle yere yığılan Orhan Çumralıgil'in duran kalbi olay yerine gelen sağlık ekiplerince yeniden çalıştırıldı. Ancak boks antrenörü kaldırıldığı hastanede kurtarılamadı. Kömürcü'nün ise tedavisi sürüyor.

EŞKIYALAR TUTUKLANDI

Gözaltına alınan katil zanlısı Fatih Özçiftçi ile Yaşar Karadeniz, sevk edildikleri adliyede 'kasten öldürme ve yaralama' suçlarından tutuklandı.

AKŞAM, Yozgat'ta markette sevgilisi tarafından darp edilen kadına kimsenin yardım etmemesini manşetine taşımıştı. Bir gün sonra kadının da şikayetçi olmadığı ortaya çıkmıştı.

Konya'da geçen yıl sevgilisini döven şahsı engellemek isterken kalbinden bıçaklayan Kadir Şeker, 12 yıl 6 ay hapse çarptırılmıştı.

<p><span style='font-size: 1.6rem;'>Kurtlar koyun sürüsüne saldırdı. O  anlar güvenlik kamerasına ya

Koyun sürüsüne kurt saldırdı

Kahramanmaraş'ın cips tarhanası Avrupa ülkelerine ihraç ediliyor

Diyanet İşleri Başkanı Erbaş, Şuşa'da Cıdır Ovası'nda şehitler için dua etti

İnkaya kazıları Paleolitik dönem insanlarının göçlerine ışık tutacak