• $8,2793
  • €10,0087
  • 482.931
  • 1427.73
27 Nisan 2021 Salı 15:25 | Son Güncelleme:

Evden kaçan eşine Esra Erol'da böyle seslendi: "Gelmeyeceksen söyle benim acil evlenmem lazım"

Evden kaçan eşine Esra Erol'da böyle seslendi: "Gelmeyeceksen söyle benim acil evlenmem lazım"

Esra Erol'un programında bugüne dek görülmemiş bir olay yaşandı. Defalarca evlilik vaadiyle dolandırıldığını dile getiren 72 yaşındaki Yaşar Ertürk, evden kaçan eşini bulmak için Esra Erol'dan yardım istedi. Canlı yayında eşine seslenen Ertürk, "Eşimin bulunmasını istiyorum gelsin boşanalım. Benim acil evlenmem lazım." diyerek herkesi şaşkına uğrattı.

ATV'nin ilgiyle takip edilen programı Esra Erol'da akılalmaz bir olaya şahitlik edildi. Yıllardır kandırılan ve yaklaşık 200 bin TL'sinden olan Yaşar Ertürk, 2 yıl önce evlendiği Ayten Ertürk'ün evden kaçmasıyla soluğu Esra Erol'da aldı. 72 yaşındaki adamın, eşine seslenirken söyledikleri ise adeta "yok artık" dedirtti.

"HANIM EVİN GÜLÜDÜR, SÜSÜDÜR"

52 yıllık eşini kaybettikten sonra Ayten Ertürk ile evlenen Yaşar Ertürk, "Eşim vefat ettikten sonra dünyam başına yıkıldı. Erkeğin eşi ölünce birinci kıyamet kopuyor. İkinci kıyamet ise insan kendi öldüğünde kopuyor. Hanımlar evin gülüdür, evin süsüdür, evinin her şeyidir. Ayten hanımla Zonguldaklı bir arkadaşım vasıtasıyla tanıştım. Bana 12 yıl önce eşinden boşandığını söyledi. Çocukları da bakmıyormuş. İşte sonra bir araya geldik, evlendik. Birkaç kere annesini görmek için evine gitti. Son gidişinden bir hafta sonra konuştuğumda artık gelmeyeceğini söyledi.' dedi.

"BU EŞİME DE GİDERKEN PARA VERMİŞTİM"

Evlenmeden yaşamayacağını söyleyen Ertürk, "Eşim öldükten 52 gün sonra yeniden evlenmek için araştırmalara girdim ama defalarca kez dolandırıldım. Bu zamana kadar 150-200 bin TL gitti. Bu eşime de giderken para vermiştim. Ona altın bilezikler ve saat aldım." ifadelerini kullandı.

"ACİL EVLENMEM LAZIM"

Canlı yayında eşine seslenen Ertürk, "Eve dönmeyeceksen söyle, hemen boşanalım. Acil evlenmem lazım. Eşsiz duramıyorum. Tarla susuz olursa yarılır. Erkek bayansız olursa bayılır" diyerek herkesi şaşkına çevirdi.

<p class='MsoNormal'>CHP'nin ve Genel Başkan'ın avukatı  Mustafa Kemal Çiçek, görevinden ve partiden

CHP'de 650 milyon krizi devam eder mi?

Yusufeli Barajı gövde inşaatında sona gelindi

Kahramanmaraş'ta heyelan sonrası oluşan Turkuaz Göl, turizme kazandırılacak

Mudanya Yat Limanı deniz salyasıyla kaplandı