• $7,8187
  • €9,3602
  • 449.547
  • 1328.73
27 Mart 2020 Cuma 08:00 | Son Güncelleme:

Çocuklarının gözü önünde öldürecekti! Tayini çıkan kadına kayınpederinden bıçak

Çocuklarının gözü önünde öldürecekti! Tayini çıkan kadına kayınpederinden bıçak

Kocası cezaevinde olan sağlık çalışanı Buket S.'nin tayini çıktı. 2 çocuğuyla başka bir kente gitmek isteyen genç kadın, aynı evde yaşadığı kayınpederi tarafından 6 yerinden bıçaklandı.

Gaziantep Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi’nde çalışan sağlık memuru Buket S.’nin (23) 5 yıllık eşi Mehmet S., uyuşturu madde kullanma ve bulundurma suçundan 9 ay önce cezaevine girdi. Kayınpederi Mahmut S. ile 2 katlı müstakil evde yaşamaya başlayan 2 çocuk annesi, eşinden boşanmaya karar verip tayin istedi. Antalya’ya tayini çıkan ve gitmek için hazırlık yapan Buket S.’ye kayınpederi tepki gösterdi. 19 Şubat günü evinin önünde Mahmut S. tarafından 6 yerinden bıçaklanarak ağır yaralanan genç kadın, ambulansla hastaneye kaldırıldı. Buket S.’nin 1 ve 3 yaşlarında 2 oğlu var.

YAŞAM SAVAŞINI KAZANDI

Beş saat süren ameliyattan sonrası yoğun bakım ünitesinde 4 gün kalan Buket S., yaşam savaşını kazandı. Gözaltına alınan Mahmut S., emniyetteki sorgusunun ardından sevk edildiği adliyede çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak cezaevine konuldu. 

BENİ VE ÇOCUKLARIMI KORUMA ALTINA ALIN

Çocuklarıyla birlikte Antalya’ya yerleşen Buket S., halen öldürülmekten korktuğunu söyledi: “Şu anda can tehlikemin olması nedeniyle çok korkuyorum. Ben ve çocuklarımın devletimiz tarafından korumaya alınmasını istiyorum.”

DHA

<h3>Başkan Erdoğan'dan Kovid-19'la mücadelede yeni açıklama</h3><h3>'YENİ TEDBİRLER YOLDA'</h3><p>Ba

27 Kasım Güncel Haberler

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Düzceli simitçi HES kodu olmayana simit satmıyor

Motorlu Taşıtlar Vergisi'nde 2021 yılı için artış oranı belli oldu! 2021 Motorlu Taşıtlar Vergisi (MTV) ne kadar?