• $8,0678
  • €9,7213
  • 464.068
  • 1394.25
27 Şubat 2019 Çarşamba 09:24 | Son Güncelleme:

Çocuğa çarptı, otomobilin hasarının masrafını istedi

Çocuğa çarptı, otomobilin hasarının masrafını istedi

İstanbul'da 9 yaşındaki Erkan Aslı'ya otomobili ile çarparak yaralanmasına neden olan petshop sahibi İlknur G.'nin, ölümden dönen çocuğun ailesine gönderdiği mesajda aracın hasar masrafını istemesi pes dedirtti.

Sancaktepe'de 16 Şubat'ta Kuran kursuna gitmek üzere evinden çıkan Erkan Aslı'ya İlknur G.'nin kullandığı otomobil çarptı. Kaçmaya çalıştığı ileri sürülen sürücüye vatandaşlar izin vermedi. Elmacık kemiği ve sağ ayağında kırıklar oluşan küçük Erkan dün ameliyat edildi. Polis tutunağında Erkan kusurlu bulundu. Erkan'ın ablasına mesaj atan İlknur G., "Kusurlu görülmüşsünüz. Aracımda belli miktar masraf var. Bunu cebimden karşılayamam. Aracı serviste yaptırıp fatura ve trafik raporuyla Sulh Mahkemesi'nden ücretin sizden tahsil edilip tarafıma ödenmesini talep edeceğim" dedi.

Aile mesajla birlikte ikinci bir yıkım yaşadı. Baba Osman Aslı, "Kazadan sonra, geçmiş olsun için ne evimize ne de hastaneye geldi. Şikayetçi olduğumuzu duyunca kazadan sonraki gün bizi vazgeçirmek için geldiler. Eve almadım. Oğlumun psikolojisi bozuldu 'Sürekli ölecek miyim ben' diye soruyor" dedi.

(Sabah)

<p>Türk SİHA'ları Rusların kabusu oldu. Suriye, Libya ve Dağlık Karabağ'da Bayraktar TB2'lerin kulla

Rusların kabusu oldu: Türk SİHA'larını vurdular ama yalnızca animasyonda

Ordu'da selde hasar gören 154 yıllık ahşap cami restore edildi

Günün en çok paylaşılan fotoğrafları (19 Nisan 2021)

TSK'ya teslim edildi! 15 dakikada yüksek güvenlikli mobil askeri üs