• $7,4853
  • €9,0174
  • 408.526
  • 1538.04
24 Şubat 2021 Çarşamba 01:50 | Son Güncelleme:

Cinayeti bir turist görüntüledi! 'Eyvah kadını atacak'

Cinayeti bir turist görüntüledi! 'Eyvah kadını atacak'

Hamile kadının son anları turist kamerasında: Zorla götürdü, kadını atacak! Kayalıklardan düşüp öldüğü iddia edilen hamile kadının son anları turist kamerasından çıktı. Aileye gönderilen görüntülerde turistin, “Zorla götürdü, atacak” dediği duyuluyor.

Muğla Fethiye'ye 2018'de tatile giden 7 aylık hamile Semra Aysal ve eşi Hakan Aysal, tatillerinin son gününde Kelebekler Vadisi'ne gitti. Burada kayalıklardan düşerek hayatını kaybeden Semra Aysal'ın ölümünü şüpheli bulan aile, savcılığa olayın araştırılması için başvuru yaptı. Soruşturma kapsamında, Aysal'ın ölen eşi üzerine parça parça 119 bin TL kredi çektirdiği ve olaydan kısa bir süre önce eşine 400 bin TL değerinde ferdi kaza sigortası yaptırdığı ortaya çıkınca savcılık kararıyla Hakan Aysal tutuklandı.

VİDEOYU AİLEYE GÖNDERDİ

Aynı tarihte eşi ve çocuklarıyla bölgeye giden bir ailenin çifti gördüğü, Semra Aysal'ın eşi tarafından zorla götürüldüğünü düşünerek o anları cep telefonuyla kaydettiği ortaya çıktı. Haberleri görünce görüntüleri aileye ulaştıran tanığın kayıt sırasında da, "Bu adam ya kadını aşağıya atacak ya da kadın adamı aşağıya atacak" diyerek tepki verdiği görüldü. Turistin görüntüleri bilgisayara atarak sakladığı, olayla ilgili ağabey Naim Yolcu'yu televizyonda gördükten sonra kendisine ulaşarak teslim ettiği öğrenildi.

İKİ GÜN SONRA VERASET İLANI 1 AY SONRA LÜKS TATİL!

Aile avukatı Mehmet Kerem Özgen, "Eşinin ölümünden 2 gün sonra Hakan Aysal veraset ilanı için başvuru yapmış. Tek mirasçının kendisi olduğunu iddia etmiş" dedi.

Olaydan 1 ay sonra Hakan Aysal'ın lüks tatiller yapıp Türkiye'yi gezdiği ortaya çıktı.

<p>Bomba arama köpekleri 'Ban' ve 'Tim', Barış Pınarı bölgesindeki sivil halka yönelik büyük bir sal

Barış Pınarı bölgesinde 'Ban' ve 'Tim' büyük saldırıyı önledi

Kahramanmaraş'ta 3 mahalle karantinaya alındı

Türkiye'deki yaban hayatı fotokapana yakalandı

Güneş patlamalarının kaynağı ilk kez belirledi