• $7,5345
  • €8,9837
  • 411.286
  • 1541.98
23 Ocak 2021 Cumartesi 02:18 | Son Güncelleme:

Çifte cinayetten yasak aşk çıktı

Çifte cinayetten yasak aşk çıktı

Boşanan ancak birlikte yaşayan Gonca Pekşen ve Abdullah Koçak çiftini öldüren komşuları Özkan C., ifadesinde şöyle dedi: “Abdullah'la eşimin arasında ilişki vardı. Onlar gibi ayrılıp barıştık. Olay günü karıma hakaret ettiler, öldürdüm.”

Konya Selçuklu’da önceki akşam market alışverişinden dönen Gonca Pekşen (39) ve boşanıp birlikte yaşamaya devam ettiği Abdullah Koçak’ı (40) evlerinin önünde tabancayla vurarak öldüren komşuları Özkan C. (42), adliyeye sevk edildi. Özkan C.’nin, ifadesinde, 1 yıl önce eşi Nadire T. ile ilişkisi olduğunu öne sürdüğü Abdullah Koçak’ın, kendisine karısının uygunsuz fotoğraflarını göndermesiyle boşandıklarını ve daha sonra diğer çift gibi yeniden bir araya geldiklerini söylediği öğrenildi.

HAKARETİ KALDIRAMADIM

Özkan C., olay anını şöyle anlattı: Eşimle dışarı çıkıyorduk. Husumetli karşı komşularımızla karşılaştık. Gonca, bana ve eşime hakaretlerde bulundu. Abdullah da onu onaylayan cümleler kurdu. Eşime hakaretler ettiklerinde dayanamadım, ruhsatlı tabancamla ateş ettim. 

VAHŞETE TANIK OLAN ÇOCUĞA DEVLET KORUMASI 

Evde uyurken silah sesleri üzerine pencereden bakan Emre K., anne ve babasının öldürülmesine tanık oldu. Travma yaşayan küçük çocuğun Sosyal Hizmetler Müdürlüğü’nce korumaya alındığı öğrenildi. 

<p>Samsun'da eski eşi E.M.'yi sokak ortasında 5 yaşındaki kızlarının önünde öldüresiye döven İbrahim

Samsun'daki caninin ifadesi ortaya çıktı: Bir anda gözüm döndü ve sinir krizi geçirdim

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Iğdır'da esnaf ziyareti yaptı

Mavi Vatan 2021 Tatbikatı'nın Seçkin Gözlemci Günü başladı

Başkan Erdoğan, Mavi Vatan 2021 Taktik Tatbikatı'na canlı bağlantıyla katıldı