• $8,2756
  • €9,9722
  • 475.809
  • 1338.81
25 Şubat 2019 Pazartesi 08:00 | Son Güncelleme:

'Cennette kavuşuruz canım babacığım'

'Cennette kavuşuruz canım babacığım'

Şehit Bayram Bozdoğan’ın kızı, okuma yazmayı öğrenince babasına mektup yazdı. Küçük kızın mezar taşına astığı mektubun her satırı yürekleri sızlattı. 

Osmaniye’de şehit polis Bayram Bozdoğan’ın 7 yaşındaki kızı Funda Beray Bozdoğan, okuma yazma öğrenince ilk iş olarak babasına olan özlemini kaleme aldı. Minik Funda, Osmaniye Şehitliği’ndeki babasının kabrine astığı mektupta, “Babacığım biliyor musun ben okuma yazma öğrendim. Biz de cennette sana kavuşuruz. Sen ölmeseydin bana ödevlerimde yardım ederdin. Ama şehit oldun. Seni seviyorum canım babacığım” ifadelerini kullandı. Kızıyla gittiği şehitlikte dua eden Hilal Bozdoğan “Eşim, 'kızım büyüyünce bana elleriyle kahve yapacak' derdi. Ama kısmet olmadı, büyüdüğünü göremedi” diye konuştu.

HAYALİ BAŞKANLA TANIŞMAK

En büyük hayalinin Başkan Erdoğan ile tanışmak olduğunu söyleyen küçük kız, “Babama söylemiştim ama götüremedi. Cumhurbaşkanımızın da işleri çok, onu görmek istiyorum” dedi. 

BÜYÜYÜNCE POLİS OLMAK İSTİYOR

Babasının kabri başında kitap da okuyan Funda, büyüyünce polis olmak istediğini söyledi. Polis memuru Bayram Bozdoğan (42), 9 Temmuz 2017’de Hatay’daki uygulama noktasına açılan ateş sonucu şehit düşmüştü. 

<h3>'BU TEKNOLOJİNİN DAHA ÜST VERSİYONUNU TÜRKİYE YAKALAMIŞ DURUMDA'</h3><p>Karadan havaya hava savu

Yerli ve Milli Hava-Hava Füze Sistemleri Neden Önemli?

Günün en çok paylaşılan fotoğrafları (22 Nisan 2021)

Ava giderken avlandı! İşte vahşi doğadan nefes kesen anlar

Yürüyen ölüler gerçekmiş! İşte dünyadaki en ilginç hastalıklar