• $13,7667
  • €15,616
  • 789.288
  • 2044.17
26 Ekim 2021 Salı 10:05 | Son Güncelleme:

Cem Garipoğlu öldü mü, nasıl öldü? Münevver Karabulut Cem Garipoğlu son mesajlaşmaları!

Cem Garipoğlu öldü mü, nasıl öldü" Münevver Karabulut Cem Garipoğlu son mesajlaşmaları!

Kan donduran kadın cinayetlerinden biri de 12 yıl önce işlenen Münevver Karabulut cinayetiydi. Münevver Karabulut cinayetinde yıllar sonra gelen itiraf ağızları açıkta bıraktı. Cem Garipoğlu tarafından vahşice katledilen Münevver Karabulut'un avukatlığını üstlenen Rezan Epözdemir, o dönem davadan çekilmesi için kendisine 3 milyon euro teklif edildiğini dile getirdi. Epözdemir, "Ayrıca göz korkutmak amacıyla evime kurşun bile gönderildi" dedi. İşte Cem Garipoğlu Münevver Karabulut cinayeti hakkında son açıklamalar...

Cem Garipoğlu tarafından kafası bedeninden ayrılarak vahşice öldürülen Münevver Karabulut'un ölümünün ardından Garipoğlu da cezaevinde ölü olarak bulunmuştu. Uzun süre gündemden düşmeyen olayın üstünden yıllar geçtikten sonra Karabulut ailesinin avukatı Rezan Epözdemir, davaya ilişkin çarpıcı açıklamalarda bulundu. Bu açıklamaların ardından Cem Garipoğlu kimdir, nasıl öldü? gibi soruların yanıtları merak edilmeye başlandı. Münevver Karabulut Cem Garipoğlu mesajlaşmaları da yeniden gündeme geldi. İşte konu hakkında son gelişmeler...

CEM GARİPOĞLU KİMDİR, NASIL ÖLDÜ?

3 Mart 2009 akşamı Münevver Karabulut'un cansız bedeni, çöp toplayıcı bir kişi tarafından İstanbul Bahçeşehir'de bir çöp konteynerinde parçalanmış halde bulunmuştu. Başı gitar kutusunda bedeni ise valizde bulunan Karabulut cinayetiyle ilgili olarak aranan sevgilisi Cem Garipoğlu ise cinayetten 197 gün sonra teslim olmuştu. Simge Fıstıkoğlu'nun Youtube kanalı "Hayat Okulu"na konuk olan Rezzan Epözdemir, Karabulut ailesinin avukatlığını üstlenmesinden o dönem yaşadıklarına kadar birçok detayı ilk kez paylaştı. Dava sürecinde tehditler aldığını dile getiren Epözdemir, davadan çekilmesi için 3 milyon euro teklif edildiğini açıkladı.

Katil Cem Garipoğlu, 17 yaşındaki sevgilisi Münevver Karabulut'u kendi evinde bıçaklayarak öldürdükten sonra testereyle parçalayıp konteynıra atmıştı. Cinayet sonrasında kayıplara karışan Garipoğlu, yaklaşık olarak 7 ay sonra tutuklanarak 24 yıl hapis cezasına çarptırılmıştı. 2014 yılında ise bulunduğu cezaevinde intihar etmişti...

MÜNEVVER KARABULUT CEM GARİPOĞLU MESAJLAŞMALARI!

Facebook aracılığıyla Garipoğlu'nun Münevver'e gönderdiği son mesajda ise sadece "canım" yazıyor. Münevver'in Facebook kayıtlarına göre, çift arasında geçen bazı diyaloglar şöyle:

Münevver: "Keyfin yerindedir umarım, yokluğunu hissediyorum. Bilmiyorum inanmasan da söylemek geldi içimden seni kırmak, üzmek, kızdırmak asla istemem hep söylüyorum zaten, eğer istemeden de olsa kırdıysam da özür dilerim canım. Müsait olunca ararsan sevinirim canım."

Cem: "Sen hiç merak etme sen beni hiç kırmadın ve üzmedin, çok iyi bir insansın bana göre. Bunu biliyorsun zaten bana inanmasan da diyorsun da ben sana neden inanmayayım, hangi konuda inanmayayım? Sonuçta bana daha önce hiç yalan söylemedin. Veya ben böyle biliyorum. Çok iyi birisin. Senin yokluğunu ben de hissediyorum. Merak etme her şey karşılıklı"

Münevver: "Tabii ki de hiçbir konuda yalan söylemedim. Hayatta en çok karşı olduğum şey yalan. Hem böyle deyip de üstüne yalan söylemek tutarsızlık olur sanırım. Kendini üzme, çünkü sen üzülünce ben üzülüyorum."

MTV'de yeni oranlar belli oldu! Hangi araç sahibi ne kadar ödeyecek?
MTV'de yeni oranlar belli oldu! Hangi araç sahibi ne kadar ödeyecek?

MTV'de yeni oranlar belli oldu! Hangi araç sahibi ne kadar ödeyecek?

Kritik öneme sahip nanoteknoloji malzeme geliştirecekler... Göreve başladılar
Kritik öneme sahip nanoteknoloji malzeme geliştirecekler... Göreve başladılar

Kritik öneme sahip nanoteknoloji malzeme geliştirecekler... Göreve başladılar

Tarihi zirve: BIST 100 endeksi 2 bin puanın üzerini gördü
Tarihi zirve: BIST 100 endeksi 2 bin puanın üzerini gördü

Tarihi zirve: BIST 100 endeksi 2 bin puanın üzerini gördü

<p>Sosyal medyada birçok dizi yayınlandığı gün TT listesinde kendisine yer buluyor. Tarih dizileri g

Kasım ayının en çok izlenen ilk 10 dizisi

Tuz Gölü kuraklık nedeniyle küçülüyor

Akkuyu NGS'nin birinci ünitesinde pompa istasyonunun temeli inşa ediliyor

2022 yılında teslimatı yapılacak silah ve araçlar