• $8,2981
  • €10,1283
  • 488.022
  • 1447.97
28 Nisan 2021 Çarşamba 17:22 | Son Güncelleme:

Müge Anlı'da tüyler ürperten iddia: 8 yıldır kayıp Lütfiye'yi varile koyup Kızılırmak'a attılar

Müge Anlı'da tüyler ürperten iddia: 8 yıldır kayıp Lütfiye'yi varile koyup Kızılırmak'a attılar

ATV'nin ilgiyle takip edilen programı Müge Anlı'da izleyenlerin kanını donduran bir olay yaşandı. 2013 yılından bu yana kayıp olan Lütfiye Gündüz'ün varil içerisine konarak Kızılırmak'a atıldığı ileri sürüldü.

8 yıldır kendisinden haber alınmayan Lütfiye Gündüz hakkında Müge Anlı canlı yayınında tüyler ürperten bir iddia ortaya atıldı. Programa bağlanan bir kişi, 4 çocuk annesi kadının öldürülüp mavi bir varilin içine konarak Kızılırmak'tan atıldığını söyledi.

ESKİ EŞİ VE SEVGİLİSİ KARŞI KARŞIYA GELMİŞTİ

Programda Lütfiye Hanım'ın para karşılığında başka erkeklerle birlikte olduğu ve parayı paylaşma konusunda eşi Duran Özdemir ve Nurullah Özdemir'in anlaşmazlık yaşadığı öne sürülmüştü. İki adamın canlı yayındaki çelişkili sözleri ve Lütfiye Gündüz'ün Duran Özdemir'den boşanır boşanmaz ortadan kaybolması kafaları karıştırmıştı.

"VARİLE KOYUP KIZILIRMAK'A ATTI"

8 yıldır aranan Lütfiye Gündüz'ün arkadaşı Nevzat Hamurcu ise Müge Anlı'ya kan donduran bir iddia ortaya attı. Hamurcu, Duran Özdemir'in kendisine, "Lütfiye'yi öldürüp mavi varilin içine koyarak Kızılırmak'a attılar" dediğini söyledi. Şaşkına çeviren sözlerine devam eden Nevzat Hamurcu, Duran Özdemir'in eski eşi için "Dirisinden ne hayır gördüm ki ölüsünden ne hayır göreceğim" dediğini ileri sürdü. İddialarının odağındaki Duran Özdemir ise hakkındaki iddiaları kesin bir dille yalanladı.

2013'ten beri kayıp Lütfiye'nin kocası ve sevgilisi Müge Anlı'yı birbirine kattı

NE OLMUŞTU?

Nevşehir'de 2013 yılında kaybolan 4 çocuk annesi Lütfiye Gündüz'ün kaybı Müge Anlı'da işleniyor. Kaybolduğunda 40 yaşında olan talihsiz kadınla ilgili şaşırtan iddialar ortaya atıldı. 8 yıl önce esrarengiz bir şekilde kaybolan Lütfiye Gündüz, son olarak boşandığı eşi Duran Özdemir ve sevgilisi olduğu öne sürülen 28 yaşındaki Nurullah Koçyiğit ile görüştü.

Lütfiye Gündüz'ün üzerinden para kazandığı iddia edilen boşandığı eşi Duran Özdemir ve sevgilisi olduğu öne sürülen Nurullah, korkunç iddiayı reddetti. Duran Özdemir, Nurullah'ı suçlarken, Nurullah da Duran Özdemir'i suçladı.

<p>AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş bu akşam 23:00'te Akşam TV'de... Aksam.com.tr Genel Y

AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş Akşam TV'ye konuk oluyor

Osmaniye'de tarlada bulunan yaban kedisi yavruları bakıma alındı

''Istanbul Photo Awards 2021'' kazananları açıklandı

Tunceli'deki Çırtan Şelalesi ziyaretçilerini büyülüyor