23 Haziran 2021 Çarşamba 11:22 | Son Güncelleme:

Büyükçekmece'de genç çifti katlettiler! Detayları kan dondurdu

Büyükçekmece'de genç çifti katlettiler! Detayları kan dondurdu
DHA

Büyükçekmece'de kimliği belirsiz kişilerce önce bıçaklanıp sonra vurularak öldürülen Adalet Bike ve Gökhan Denli çifti hayatını kaybetti. Saldırganlar, Bike'nin cesedini yol kenarına attı.

Büyükçekmece'de kız arkadaşı Adalet Bike ile yürüyen Gökhan Denli, kimliği belirsiz kişilerce önce bıçaklandı, daha sonra da silahla vuurldarak, hayatını kaybetti. Saldırganlar, Adalet Bike'yi de öldürüp, cesedini yol kenarına attı.

Büyükçekmece Dizdariye Mahallesi'nde geçen pazar saat 01.40 sıralarında kız arkadaşı Adalet Bike ile yürüyen Gökhan Denli, otomobille yanlarına yanaşan 2 kişi ile tartışmaya başladı.

Otomobilden inen kişiler Denli'yi önce bıçakladı, daha sonra da arkasından tabanca ile ateş etmeye başladı. Mermilerin isabet etmesi sonucu yaralanan Denli, olay yerinde hayatını kaybetti. Adalet Bike'yi kaçıran şüpheliler, genç kadını öldürdükten sonra cesedini yol kenarına bırakıp kaçtı.

Silah seslerini duyanlar durumu polis ve sağlık ekiplerine bildirdi. Olay yerine gelen polis ekipleri, çevredeki güvenlik kameralarını inceledikten sonra saldırganları yakalamak için çalışma başlattı. Denli ve Bike'nin cenazeleri ise Adli Tıp Kurumu'ndaki incelemenin ardından defnedilmek üzere ailelerine teslim edildi.

  • Büyükçekmecede cinayet
  • Büyükçekmecede cinayet son dakika
  • Büyükçekmecede genç çift öldürüldü
<p> </p>

Transfer gündeminde neler var?

Düzce'de asırlık ağaç caddeye devrildi

Antalya'nın Manavgat ilçesinde 4 ayrı noktada orman yangını meydana geldi

Elazığlı girişimci atıl durumdaki otobüs ve minibüsleri karavana dönüştürüyor