• $7,4022
  • €8,9695
  • 438.729
  • 1467
05 Ocak 2021 Salı 18:19 | Son Güncelleme:

Büyük ikramiyeyi kazanan talihli ortaya çıktı: İşte 25 milyon liralık ödülün sahibi

Büyük ikramiyeyi kazanan talihli ortaya çıktı: İşte 25 milyon liralık ödülün sahibi
DHA

31 Aralık Perşembe günü düzenlenen Milli Piyango özel yılbaşı çekilişinin 25 milyon TL ikramiyesini kazanan talihli ortaya çıktı. Adını vermek istemeyen talihli, 9884757 sayılarına isabet eden çeyrek Milli Piyango biletiyle kazandığı 25 milyon lira karşılığı çekini teslim aldı.

Sisal Şans tarafından 31 Aralık Perşembe günü düzenlenen Milli Piyango özel yılbaşı çekilişinde 25 milyon TL ikramiye kazanan talihli çekini teslim aldı.

DHA'da yer alan habere göre, Adını vermek istemeyen talihliye, 9884757 sayılarına isabet eden çeyrek Milli Piyango biletiyle kazandığı 25 milyon lira karşılığı çekini; Halkbank Levent Şube Müdürü ve Sisal Şans Müşteri Operasyonları Direktörü Özgür Yılmaz teslim etti.

Büyük ikramiyeyi kazanan adını vermek istemeyen talihliye çekinin teslim edilmesinin ardından açıklamalarda bulunan Sisal Şans Müşteri Operasyonları Direktörü Özgür Yılmaz, “Sisal Şans ailesi olarak Manisa, Akhisar’dan aldığı çeyrek biletle 25 milyon TL’lik ikramiyeyi kazanan talihlimizi tebrik ediyoruz. Herkesin şansı olmaktan çok mutluyuz” dedi.

TÜM ÇEKİLİŞLER CANLI YAYINLANIYOR

Şisal Şans’ın son teknolojiyi kullanarak oluşturulan teknik altyapı ile noter huzurunda gerçekleştirdiği çekilişler canlı olarak yayınlanmaya devam ediyor. Sisal Şans, Dünya Piyango Birliği (WLA) Üyesi, konusunun uzmanı tedarikçiler ile çalışarak, standart ve kurallara uygun olarak faaliyetlerini gerçekleştiriyor.

Çekilişler, ISO-27001 ve Dünya Piyango Birliği – (WLA) üyesi, pazar lideri üretici tarafından üretilen çekiliş makineleri ile el değmeden yapılıyor. ŞANS MERKEZİ adı verilen çekiliş stüdyosunda düzenlenen çekilişler, www.millipiyangoonline.com sitesinden canlı olarak yayınlanıyor ve dileyen herkes çekilişe katılabiliyor. 

<p>Başkan Recep Tayyip Erdoğan, 'Holokost, Bosna, Ruanda, Kamboçya gibi trajedilerin tekerrür etmeme

Başkan Erdoğan'dan uluslararası topluma çağrı: Harekete geçin!

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Rize'de gizlenen temaslılara karşı yeni önlemler uygulanmaya başlandı

Sivas'ta tıra arkadan çarpan ambulanstaki hemşire öldü, şoför yaralandı