• $9,5919
  • €11,1421
  • 556.801
  • 1492.93
28 Ağustos 2021 Cumartesi 15:44 | Son Güncelleme:

3 gün önce taburcu edildiği hastanenin arkasında cesedi bulundu

3 gün önce taburcu edildiği hastanenin arkasında cesedi bulundu
DHA

Bursa'da kafa travması şikayetiyle gittiği hastaneden taburcu olan 70 yaşındaki adamın cesedi, 3 gün sonra hastanenin arkasındaki boş arazide bulundu.

Bursa'da Mehmet Demir'in hastanenin arkasındaki boş arazide çıplak cesedi bulundu. Demir'in 25 Ağustos'ta yüksekten düşme sonucu kafa travması şikayetiyle aynı hastaneye kaldırıldığı, yapılan muayenesinin ardından da olumsuz bir duruma rastlanmadığı gerekçesiyle taburcu edildiği belirtildi. Demir'in ölümüyle ilgili soruşturma başlatıldı.

DHA'da yer alan habere göre; Nilüfer ilçesinde bulunan Bursa Şehir Hastanesi'nin arkasındaki boş arazide erkek cesedi bulan işçiler, durumu polise bildirdi. İhbar üzerine gelen Asayiş Şube Müdürlüğü Cinayet Büro Amirliği ile Nilüfer Suç Önleme ve Soruşturma ekipleri, cesedin Mehmet Demir'e ait olduğunu belirledi.

Ekipler, Demir'in 25 Ağustos'ta yüksekten düşme sonucu kafa travması şikayetiyle 112 ekipleri tarafından Şehir Hastanesi'ne kaldırıldığını, burada yapılan muayenenin ardından herhangi olumsuz bir bulguya rastlanmadığı için aynı gün taburcu edildiğini tespit etti. Bavulu ile çıplak vaziyette cesedi bulunan Demir'in ölüm nedeniyle ilgili soruşturma sürüyor.

<p>Yeşilçam'ın usta ismi Hülya Koçyiğit, 1963 yılında henüz 16 yaşındayken Susuz Yaz adlı filmle bey

Hülya Koçyiğit bilinmeyenlerini anlattı

Düzce'nin 1830 rakımlı Kardüz Yaylası'na kar yağdı

Az bilinen tarihi fotoğraflar ve hikayeleri

''Gıda Denetim Seferberliği'' kapsamında Trakya'da denetimler başladı