• $8,7577
  • €10,4059
  • 498.728
  • 1391.06
09 Haziran 2021 Çarşamba 16:43 | Son Güncelleme:

Müge Anlı'ya çıkan şüpheli yeğen dolandırıcı çıktı

Müge Anlı'ya çıkan şüpheli yeğen dolandırıcı çıktı

Müge Anlı'da yaşanan ilginç olay izleyenleri şaşkına çevirdi. Kayıp dayısını aramak için ATV ekranlarında yayınlanan Müge Anlı'da canlı yayınına katılan yeğen dolandırıcı çıktı.

Müge Anlı'da kayıp olarak aranan 69 yaşındaki Hüseyin Kök'ün şüphelerin odağındaki yeğeni Alaeddin Bakal'ın, dolandırıcı olduğu tespit edildi.

Kastamonu'nun Küre ilçesinde ablası ve eniştesiyle birlikte yaşayan 69 yaşındaki Hüseyin Kök, 26 Mayıs tarihinde şüpheli bir şekilde kayboldu. Ağaç kesmek için ormana diye çıkan yaşlı adamın ailesi kayıp başvurusunda bulunurken Küre İlçe Jandarma Komutanlığı, AKUT ve Kızılay ekipleri de Kök'ün yaşadığı Güllüce Köyü ve çevresinde arama çalışması başlattı.

TELEFONLAR PEŞ PEŞE GELDİ

Sessiz sakin bir yapısı olan dayısının yaşadığı Güllüce köyünde sevilen bir kişi olduğunu belirten Fatma Durmuş, Kök'ün aynı evde yaşadığı yeğeni Alaeddin Bakal'ın yüklü miktarda olduğunu öğrendiği borçlarına dikkat çekti. Canlı yayına katılan şüphelerin odağındaki Bakal ise hakkındaki iddiaları reddederek borcunun çok az olduğunu ifade etti. Şüpheli tavırlarıyla dikkat çeken Alaeddin Bakal'ı çok geçmeden peş peşe gelen telefonlar ele verdi.

"DOLANDIRMA DEĞİL, BORÇ"

Canlı yayına bağlanan pek çok kişi, dayısının kaybından sorumlu tutulan Alaeddin Bakal'ın kendilerini dolandırdığını iddia etti. Hayvanlarını alıp parasını ödemeden ortadan kaybolduğunu öne sürdükleri Bakal ise iddialar karşısında dondu kaldı. İhbarların susmadığı programda araştırmacı gazeteci Müge Anlı, bu anlatılanların gerçek olup olmadığını sorduğu Bakal'dan, "Yalan değil. Borcum var kabul ediyorum" yanıtını aldı. Yayına bağlanan herkese aynı tepkiyi veren şüpheli yeğen, olayların dolandırma değil borç olduğunu ifade etse kimseyi kendisine inandırmadı.

<p>Savunma Sanayii Başkanı İsmail Demir, milli imkanlarla geliştirilen ve mühimmatlı test atışını ba

Sabit Kanatlı Akıllı Vurucu İHA Sistemi Alpagu vitrine çıkıyor

Fenerbahçe'nin yeni hocası sonunda belli oluyor

Fenerbahçe tarihi transferi bitiriyor! İmza an meselesi...

Bakan Karaismailoğlu, Dostluk Yolu Şantiyesi'nde incelemelerde bulundu