• $8,155
  • €9,7089
  • 457.312
  • 1393.24
23 Haziran 2018 Cumartesi 14:25 | Son Güncelleme:

Bodrum’u sarsan çifte cinayetten bir sahte kimlik daha çıktı

Bodrum’u sarsan çifte cinayetten bir sahte kimlik daha çıktı

Bodrum’u sarsan çifte cinayetten bir sahte kimlik daha çıktı. Öldürülen işadamının üzerindeki kimliğin kardeşine ait olduğunun anlaşılmasından sonra zanlılardan birinin de üzerinden çıkan kimliğin amcasının oğluna ait olduğu belirlendi.

Bodrum’da işadamı Ali Ekber Sürensoy ile şarkıcı Hacer Tülü’nün öldürülmesine ilişkin soruşturmada yeni bir detay daha ortaya çıktı.

Olayın faili olarak Manisa’da yakalanan 4 kişiden biri olan  ve üzerinden Abdulsamet Çeçen adına kimlik çıkan zanlının da kimliğinin sahte olduğu ortaya çıktı. Soruşturmayı yürüten Bodrum İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri zanlının asıl adının Mustafa Çeçen olduğunu ve öldürülen Sürensoy ile İstanbul’daki bir bardan dolayı husumetli olduklarını belirledi. Mustafa Çeçen’in iki ayrı suçtan aranma kaydının olduğu üzerinden çıkan kimliğin ise kuzeni Abdulsamet Çeçen’e ait olduğu anlaşıldı.  Öldürülen işadamının üzerinden de kardeşinin kimliği çıkmıştı.

Numuneler kriminalde

Öte yandan zanlılardan atış artığı tespiti için alınan örnekler de  polis kriminal laboratuvarına gönderildi. Zanlıların gözaltındaki işlemleri devam ediyor

(Milliyet)

<p>Koronavirüs salgınının uzun süredir kontrolden çıkmış olduğu ABD'de son durum ne? Aşılama süreci

ABD'de koronavirüs salgınında son durum

Beşiktaş, Erzurum'a ayak bastı

Zonguldak'ta dereden akan çamurlu su denizin rengini değiştirdi

Nisan ayında yağan kar Domaniç Dağları'nı beyaza bürüdü