• $8,0689
  • €9,6756
  • 460.742
  • 1408.14
20 Mart 2017 Pazartesi 15:35 | Son Güncelleme:

'Bir gecelik' cinayeti

'Bir gecelik' cinayeti

Fatih'te fuhuş yapmak için anlaştığı kadını boğarak öldürdüğü iddia edilen Necati F. Yakalandı. Şüphelinin öldürdüğü kadınla sabaha kadar birlikte olmak için anlaştığını ancak kadının gece yarısı gitmek istemesi üzerine cinayetin gerçekleştiğini söyledi.

HABER MERKEZİ

GÜNLÜK KİRALIK EVDE KADIN CESEDİ BULUNDU

Fatih, Şehremini Mahallesi Vezir Caddesi Ziya Gökalp Sokakta bulunan günlük kiralık evde önceki gün  meydana gelen olayda ihbar üzerine bir daireye giren polis, bir kadın cesedi ile karşılaştı. Adlı Tıp Kurumu’na götürülen kadının  Özbekistan uyruklu Musttrarly K. olduğu belirlendi. Hastanede yapılan inceleme de 43 yaşındaki kadının boğularak öldürüldüğü ortaya çıktı. Bunun üzerine Cinayet Büro Amirliği ekipleri harekete geçti. Yapılan çalışmalarda ,kadının para karşılığı fuhuş yaptığı belirlendi. Polis, kadının cep telefonu kayıtlarından son olarak görüştüğü kişinin Necati F. olduğunu tespit etti. Zeytinburnu'nda bir eve yapılan baskında Necati F.(26) gözaltına alındı.

ANLAŞMAZLIK CİNAYETİ

Asayiş Şube Müdürlüğüne getirilen şüpheli Necati F., olayla ilgili sorgulandı. Şüphelinin kadınla bin lira para karşılığı birlikte olmak için gecelik olarak anlaştığını belirterek “ Gece yarısına kadar birlikte olduk. Ancak gece yarısı bana gideceğini söyledi. Bende seninle sabaha kadar bin tlye anlaşmıştım dedim.” Dedi. Bunun üzerine aralarında tartışma çıktığını söyleyen Necati F., kadının boğazını sıktığını belirtti. Kadının bayılarak yere düştüğünü sandığını belirten  Necati F., amacının öldürmek olmadığını söyledi. Poliste işlemleri tamamlanan şüpheli Necati F., adliyeye adliyeye gönderildi.

<p>Belarus'ta askeri darbe planladığı iddia edilen kişilerin videosu ortaya çıktı. Belarus'ta gizli

Belarus'ta gizli kamera ile kayda alındı: 1 numaralı görevin onu ortadan kaldırmak

Bakanı Karaismailoğlu, Hasankeyf-2 Köprüsü Açılış Töreninde katıldı

Milli Savunma Bakanlığı fotoğrafları paylaştı

''Baharın müjdecisi'' leylekler Bingöl'e renk kattı