• $ 6,8575
  • € 7,7889
  • 398.613
  • 118713
Haber Hattı
Haber hattı
0530 708 54 54
Bip""/
Haber hattı
0530 708 54 54
Reklamı Kapat
01 Temmuz 2020 Çarşamba 08:01 | Son Güncelleme:

MEB BİLSEM sınav sonuçları ne zaman açıklanır? BİLSEM sınav sonuçları açıklanacak mı?

BİLSEM sonuçlarının Milli Eğitim Bakanlığı tarafından açıklanması bekleniyor. BİLSEM sonuçları, corona virüs salgınından dolayı açıklanmamıştı. Grup tarama testi sınavlarına giren öğrenciler BİLSEM sonuçları açıklandı mı? sorusunun yanıtını öğrenmek istiyor. Normalleşme planı sonrası sık sık gündeme gelen konu hakkında detaylar haberimizde.

Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) tarafından düzenlenen BİLSEM sınavlarının ne zamana açıklanacağı güncel olarak inceleniyor. Yapılan grup tarama testi sınavları sonrası 2 Nisan'da BİLSEM sınav sonuçlarının açıklanması bekleniyordu. Yeni tip corona virüs salgını sonrası sınav sonuçlarında da aksama meydana geldi. İşte BİLSEM sonuçları ile ilgili detaylar...

BİLSEM SONUÇLARI AÇIKLANDI MI?

Bilsem Sınav sonuçları henüz açıklanmadı. Aşağıdaki linke tıklayarak Bilsem Sınavı ile ilgili güncel gelişmeleri takip edebilirsiniz.

BİLSEM SINAVLARI SON DURUMU İÇİN TIKLAYIN

BİLSEM SINAVLARI NASIL YAPILIYOR?

İlk aşaması grup tarama testi olan Bilim ve sanat merkezleri öğrenci 1. 2. ve 3. sınıf seviyelerine tablet bilgisayarlar eşliğinde yapılıyor. 3 adet animasyon ve 3 adet alıştırma bulunan sınavlarda sorular belirli süreler içinden cevaplanıyor. Sürenin bitimi sağ üst köşede gösterilecektir. Eğer süre bitiminde cevap verilmez ise sonraki soruya otomatik olarak geçilecektir.

Animasyonlar ve sorular grup tarama sorularının benzeri veya kapsadığı konuları içermiyor. Uygulama sadece grup tarama sistemindeki ekran görüntüleri hakkında bilgilendirme ve cevaplamada pratiklik kazandırma amaçlanıyor.

Araba fiyatına bir kurbanlık daha satıldı

Araba fiyatına bir kurbanlık daha satıldı

Bitter çikolata tüketmek için 10 neden

Bitter çikolata tüketmek için 10 neden

Uyarılar fayda etmedi; İstanbul'da minibüsler tıka basa doldu, kap

Uyarılar fayda etmedi; İstanbul'da minibüsler tıka basa doldu, kapılar kapanmadı

Genç fenomen Taha Duymaz zahter salatası için mutfakta!

Genç fenomen Taha Duymaz zahter salatası için mutfakta!