• $8,42
  • €10,0194
  • 494.833
  • 1384.19
14 Haziran 2021 Pazartesi 14:52 | Son Güncelleme:

"Beni bulamaz" dediği Müge Anlı'dan Işıl Naz Hoşbay'a gülümseten yanıt: "Nasıl buldum ama cadı"

"Beni bulamaz" dediği Müge Anlı'dan Işıl Naz Hoşbay'a gülümseten yanıt: "Nasıl buldum ama cadı"

ATV ekranlarının fenomen programı Müge Anlı'da yüzleri gülümseten bir olay yaşandı. 9 Haziran'dan bu yana kendisinden haber alınamayan Işıl Naz Hoşbay'ın müjdesi canlı yayında verildi. Daha önce "Müge Anlı beni bulamaz" ifadelerini kullanan 17 yaşındaki genç kıza canlı yayında seslenen Müge Anlı, ""Hani bulamazdım. Nasıl buldum ama cadı." sözleriyle takıldı.

9 Haziran'da İstanbul'da bir güzellik merkezinde kaybolduğu ifade edilen Işıl Naz Hoşbay'dan güzel haber geldi. 17 yaşındaki genç kızın bulunması için düğmeye basan Müge Anlı ve ekibi son yayınlanan canlı yayında bir de gülümseten anlara sahne oldu.

İstanbul Bakırköy'de yaşayan Işıl Naz Hoşbay, 9 Haziran'da sırra kadem bastı. Paniğe kapılan ailesi ise Müge Anlı ile Tatlı Sert'e katıldı.

Kızlarının güzellik merkezinde kaybolduğunu anlatan aile, bulunması için yardım çağrısı yaptı. Bunun üzerine ise Müge Anlı ve ekibi seferber oldu.

Genç kızdan müjdeli haber ise bugün alındı. Başarılı sunucu Müge Anlı, canlı yayında kayıp kızın bulunduğunu açıkladı.

"NASIL BULDUM AMA"

Anlı, stüdyoya gelen genç kıza, "Şu anda karşımda duruyor. 'Müge Anlı beni bulamaz' demişti. Nasıl buldum ama. Cadı neredesin sen. Kız kaçılır mı evden. Ben bu yaşımda bile annemle bir yere giderim." dedi.

Çok korktuğunu belirten ve bir parkta bulunan genç kız ise "Aslında babamla kavga etmiştim. Sonra çıktım, gittim." dedi.

<p>Aşısızlara kısıtlama ihtimali sadece Türkiye'de gündemde değil. </p><p><span style='font-size: 1.

Aşısızlara kısıtlama furyası

NASA'nın gözü yangınların üzerinde! Tüm verileri paylaşıyor

Mardin'de bombalı eylem hazırlığındaki terörist yakalandı

Zeus Tapınağı'nın anıtsal kutsal alan giriş yapısı bulundu