İstanbul
  °C
İl Seç

HAVA DURUMU

Yaşadığınız şehrin günlük hava durumunu görüntüleyin

  • 4.5721
  • 5.3261
  • 186.12
  • 95852
SON DAKİKA HABERLERİ
Tümü
Reklamı Kapat

Gülbay Türkücü kimdir? Balona rövaşata atan adam kimdir videosu izleme linki

Balona rövaşata atan adam videosu izleyenleri meraklandırdı. Balona rövaşata atan adam kimdir, Gülbay Türkücü kimdir sorularının cevabı merak ediliyor. Sosyal medyaya yolda giderken balona rövaşata atan bir adamın görüntüleri damga vurdu. Bir iş yerinin kamerasına yansıyan görüntülerde genç bir adamın yolda giderken yerde duran balona önce ayağıyla sonra diziyle vurduğu, ardından da rövaşata attığı görülüyor ve en son da omzu ile balona vurup yoluna devam ediyor. Bu görüntülerin Ankara Kızılay’da çekildiği ortaya çıktı. Balona röveşata atmaya çalışmasıyla sosyal medyada fenomen olan kişinin, Kahramanmaraş’ın Elbistan ilçesinden 22 yaşındaki Gülbay Türkücü olduğu anlaşıldı. Detaylar haberimizde sizlerle.

x

Balona rövaşata atan adam kimdir, balona rövaşata atan adam videosu izleme linki haberimiz içerisinde yer alıyor. Gülbay Türkücü kimdir sorularının cevabı merak ediliyor. Sosyal medyaya yolda giderken balona rövaşata atan bir adamın görüntüleri damga vurdu. Bir iş yerinin kamerasına yansıyan görüntülerde genç bir adamın yolda giderken yerde duran balona önce ayağıyla sonra diziyle vurduğu, ardından da rövaşata attığı görülüyor ve en son da omzu ile balona vurup yoluna devam ediyor. Bu görüntülerin Ankara Kızılay’da çekildiği ortaya çıktı. Balona röveşata atmaya çalışmasıyla sosyal medyada fenomen olan kişinin, Kahramanmaraş’ın Elbistan ilçesinden 22 yaşındaki Gülbay Türkücü olduğu anlaşıldı.

Videonun sosyal medyada yayımlanmasının ardından büyük merak uyandıran gencin kimliğinin, ailesinin görüntüyü paylaşan kuyumcu Güray Başak’a ulaşmasıyla ortaya çıktığı bildirildi. Detaylar haberimizde sizlerle.

BALONA RÖVAŞATA ATAN ADAM VİDEOSU

 

BALONA RÖVAŞATA ATAN ADAM KİMDİR?

Balona röveşata atmaya çalışmasıyla sosyal medyada fenomen olan kişinin, Kahramanmaraş’ın Elbistan ilçesinden 22 yaşındaki Gülbay Türkücü olduğu ortaya çıktı. Videonun sosyal medyada yayımlanmasının ardından büyük merak uyandıran gencin kimliğinin, ailesinin görüntüyü paylaşan kuyumcu Güray Başak’a ulaşmasıyla ortaya çıktığı bildirildi. Aile, tekrar görmeleri halinde kuyumcudan kendilerini aramasını rica ettiği öğrenildi. Cumartesi günü yaşanan olayı anlatan kuyumcu Güray Başak, “Bir gürültü sesi duyunca dışarıya baktım. Bir arkadaş yerde yatıyordu. Biz de ‘herhalde ayağı kaydı düştü’ diye düşündük. Bizim arkadaşlardan birisi, ‘ağabey ayağı kaymadı balona rövaşata atmaya çalıştı' dedi. ‘Burası Kızılay’ın göbeği, böyle bir şey olmaz’ diye düşündük. Kamera kayıtlarına baktık. Gördük ki gerçekten arkadaş balona rövaşata atmaya çalışmış. Biz de biraz insanları güldürelim istedik” demişti.

BALONA RÖVAŞATA ATAM ADAM AİLESİYLE NEDEN GÖRÜŞMÜYOR?

Ailesinin 25 Ağustos’da kayıp başvurusunda bulunduğu gencin, 11 Ekim’de Ankara’da bulunduğu ancak polise “Kayıp değilim, burada çalışıyorum. Ailemle görüşmek istemiyorum” dediği kaydedildi.

Güray Başak, “Daha sonradan anladık ki, bu arkadaş 3 haftadır kayıpmış” diyerek görüntüyü sosyal medyada paylaştıktan sonra yaşanan gelişmeleri anlattı. Başak, "Gece saat 03.00'de Kahramanmaraş’tan bir arkadaş beni aradı, 'Ben görüntüsünü paylaştığınız kişinin ağabeyiyim, 3 haftadır kayıp. Biz de onu arıyoruz. Tekrar gelirse bize haber verir misiniz?' diye not bıraktı. Biz de kendisiyle henüz bir irtibat kuramadık" dedi. 

Son dakika haberleri, son dakika haber, son dakika gelişmeleri
Son dakika haberleri
,
Basın toplantısı yapan CHP Parti Sözcüsü Bülent Tezcan  'Birinci turda iddiamız Sayın Erdoğan´ın seç

CHP´li Tezcan 'Erdoğan´ın kazanacağına inanıyoruz'

Günün en çok paylaşılan fotoğrafları

Türkiye sandık başında

Hangi İlden hangi parti 1. sırada çıktı

En Çok Okunanlar