• $13,5899
  • €15,5186
  • 793.045
  • 2072.93
20 Haziran 2020 Cumartesi 08:27 | Son Güncelleme:

Babalar Günü hediyesi olarak ne alınabilir? Babalar Günü el yapımı hediye önerileri burada!

Babalar Günü hediyesi olarak ne alınabilir" Babalar Günü el yapımı hediye önerileri burada!

Babalar Günü için geri sayım sürüyor. Bu hafta 21 Haziran Pazar gününe denk gelen Babalar Günü için aramalar da yoğunlaştı. Henüz Babalar Günü için hediyesini almamış olanlar hem satın alabileceği hediye fikirlerini ve hem de el yapımı hediye önerilerini aratıyor. Babalarını mutlu etmek isteyen çocuklar ve eşler en güzel hediyeyi bulmak için çaba sarfediyor. Tarzlarına göre babalara alınabilecek hediye fikirlerine haberimiz içerisinden ulaşabilirsiniz.

Babalar Günü'ne sayılı günler kala hediye arayışları da yoğunlaştı. Dünya genelinde 1910 tarihinden bu yana süre gelen en güzel ve an anlamlı kutlamalar arasında Babalar Günü de bulunuyor. Henüz Babalar Günü için hediyesini almamış olanlar hem satın alabileceği hediye fikirlerini ve hem de el yapımı hediye önerilerini araştırıyor. İşte Babalar Günü hediye önerileri sizlerle...

BABALAR GÜNÜ HEDİYESİ NE OLABİLİR?

TASARIM SEVEN BABALARA

Babalar Günü hediyesi kişisel olsun diyorsanız üzerinde cümle ya da fotoğraf olan özel tasarım bardak, çerçevelere göz atmakta fayda var. Hem de bu tarz hediyeler cebinizi de yakmamış olur. Baskılı bir tişört ya da pijama takımı da hediye edebilirsiniz.

KLASİK GİYEN BABALARA

Babanız eğer, sık sık gömlek giyiyorsa ona kol düğmesi alabilirsiniz. Eğer bu düğmenin özel olmasını tercih ederseniz, babanızın isminin baş harflerini kol düğmesine yazdırabilirsiniz. İş yaşamında aktif olarak ciddi kıyafetler giyiyorsa takım elbise, gömlek, ceket, kravat gibi giyim ürünleri de satın alabilirsiniz.

SPOR TAKILAN BABALARA

Babanız günlük hayatında spor giyinmeyi seviyorsa, polo yaka tişört ya da jean pantolon satın alabilirsiniz. Bu tarz hediyeler kullanışlı olmasıyla da öne çıkıyor.

HOBİ DÜŞKÜNÜ BABALARA

Eğer babanızın özel bir hobisi varsa veya koleksiyon yapıyorsa seçmeniz kolaylaşacaktır. Örneğin; satranç, tespih, tenis sevenler için raket seti…

İlk defa Babalar Günü‘nü kutlayacaklara esprili baskılı bir t-shirt armağan edebilirsiniz. Yeni doğan bebeğe de yine aynı tarz bir body ile baba oğul- baba kız bir takım hediye alabilirsiniz. Ya da Babalar Günü‘nde babanızın en sevdiği bir filmin posterine resmiyle bir montaj yaptırtıp ona etkileyici bir hediye alabilirsiniz.

Babanız maceraperest ruhlu ise size akrobasi uçuşunu öneriyoruz. Dünyaca ünlü bir pilot ile havada taklalar atarak İstanbul semalarında son derece heyecanlı bir gün yaşamasını sağlayabilirsiniz. Her sene aldığınız gömlek, kravat gibi giyim eşyaları artık sizin için sıradan bir hediye ise bu ürünleri nakışlatarak babanızın adına özel mesajlı bir hale getirtebilirsiniz.

Her şeyin en güzeline layık babanıza bir teşekkür hediyesi ve onu ne kadar çok sevdiğinizi anlatan bir hediye de seçebilirsiniz.

Örneğin; “Yılın En İyi Babası” oscarı, “Şampiyon Babam” kupası, “Mükemmel Babaya” itafen bir plaket gibi.

Babalar Günü‘nde babaya en güzel hediye anlamında saklı olacaktır. Babanızla çekilmiş güzel bir fotoğrafınızdan hazırlanacak masa üstü bir pano, ona tüm gün sizi hatırlatacak ve gülümsetecek bir Babalar Günü hediyesi olacaktır.

BABALAR GÜNÜ HEDİYESİ EL YAPIMI HEDİYE FİKİRLERİ

Satın alınan hediyelerin yanı sıra el yapımı olan hediyeler de babaları çok mutlu ediyor. Özellikle küçük yaştaki çocukların kendi elleriyle yapıp verdikleri hediyelerin manevi değeri çok yüksek oluyor. Babasını mutlu etmek isteyen ve onlara yardım edecek annelerin araştırdığı Babalar Günü el yapımı hediye fikirlerini sizler için derledik.

1 - Kendin yap kupa bardak: Seramik kupa bardakları, seramik boya kalemleri ile boyayabilir, üzerine "BABA" yazabilirsiniz.

2 - Babalar Günü zarfı: Renkli kağıtlarla zarf yapabilir, içine babanızı ne kadar sevdiğinizi yazabilirsiniz.

3- Kağıttan forma: Babanızın tuttuğu takımın renklerine sahip elişi kağıtları ile forma yapabilir. Babanızı mutlu edebilirsiniz.

4- Karton bardaklardan kupa: Babanıza yılın en iyi babası ödülünü vermek için 2 karton bardak ve renkli kalemlerle kendi kupanızı kendiniz yapabilirsiniz.

5- Kurabiye: Yemeyi çok seven babalara, anneniz ile birlikte mutfağa girerek yaptığınız kurabiyeleri ikram etmek onları çok mutlu edecektir.

Dışa bağımlılığı bitirecek projede kritik aşama! Borular Filyos Limanı'nda...
Dışa bağımlılığı bitirecek projede kritik aşama! Borular Filyos Limanı'nda...

Dışa bağımlılığı bitirecek projede kritik aşama! Borular Filyos Limanı'nda...

Tarihi gün: Ticari dengeleri Türkiye lehine değiştirecek
Tarihi gün: Ticari dengeleri Türkiye lehine değiştirecek

Tarihi gün: Ticari dengeleri Türkiye lehine değiştirecek

Karadeniz'den Rusya'ya ihracatın lideri Trabzon oldu
Karadeniz'den Rusya'ya ihracatın lideri Trabzon oldu

Karadeniz'den Rusya'ya ihracatın lideri Trabzon oldu

<p> </p>

Hisar O+ neden önemli?

Yıllar sonra ağacın gövdesinden çıktı! Dehşete düşürdü

En sağlıklı 50 yiyecek belli oldu! İşte o liste

Efsane geri döndü! Hurda aracın hayran bırakan değişimi!