• $8,1493
  • €9,7222
  • 453.322
  • 1375.91
01 Mart 2021 Pazartesi 03:35 | Son Güncelleme:

Baba, oğul ve gelin 15 gün içinde öldü

Baba, oğul ve gelin 15 gün içinde öldü

İstanbul'da yaşayan Ali Yeşilyurt, oğlu Süleyman Yeşilyurt ile gelini Leyla Yeşilyurt koronavirüs nedeniyle 15 gün içinde hayata veda etti.

İstanbul Bahçelievler'de Ali Yeşilyurt, yakalandığı koronavirüs nedeniyle hastanede tedaviye alındı. Semptom gösteren Ali Yeşilyurt'un oğlu Süleyman Yeşilyurt ile gelini Leyla Yeşilyurt'a da koronavirüs testi yapıldı. Test sonuçları pozitif çıkan Yeşilyurt çifti de hastanede tedavi altına alındı. Durumu ağırlaşınca yoğun bakım servisine alınan Ali Yeşilyurt 12 Şubat'ta, Leyla Yeşilyurt 14 Şubat'ta, Süleyman Yeşilyurt da 27 Şubat'ta kurtarılamayarak hayatlarını kaybetti. Yeşilyurt ailesi fertleri, memleketleri Trabzon'un Of İlçesi'ne bağlı Balaban Mahallesi'nde toprağa verildi.

SON ANLARINI YAYINLAMIŞ

Babası ve eşinin ardından koronavirüs mücadelesini kaybederek, yaşama veda eden Süleyman Yeşilyurt'un, sosyal medya hesabından canlı yayın yaparak, hastanede tedavi gördüğü süreci anlattığı görüntüler de ortaya çıktı. Yeşilyurt, "Ara ara ateşim yükseliyor. Son halim bu" ifadelerinde bulundu.

<p><b >'ORUÇ BAĞIŞIKLIK SİSTEMİNİ  ZAYIFLATMAZ GÜÇLENDİRİR'<br></p><p>Orucun  bağışıklık sistemi

Koronavirüs oruç tutmaya engel mi?

Sahur sofranızda bunlar olsun!

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Libya Başbakanı Dibeybe'yi resmi törenle karşıladı.

Düzce'de denizin bir kısmı kahverengiye dönüştü